Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katszym

jest jeszcze szansa na dzidziusia ?

Polecane posty

Witam!  
Moje pytanie będzie dość obszerne, ponieważ chciałabym opisać wszystko dokładnie. 
Zacznę od tego, że od 1,5 mies. jestem na diecie- może nie jakiejś restrykcyjnej, ale zmniejszyłam ilość spożywanych słodyczy i tłuszczów + spory stres.

Mój cykl waha się przeważnie od 29-31 dni, dni płodne przypadały mniej więcej w połowie+2 dni.- wnioskuję po obserwacjach śluzu, miesiączki zazwyczaj mam bardzo bolesne.

W -17 dc- licząc od pierwszego dnia miesiączki, uprawiałam z partnerem przerywany seks bez zabezpieczenia. dokładnie tydzień później -24dc-dostałam delikatnego, jednodniowego, różowego plamienia- nic nie bolało.

w dzień spodziewanej miesiączki- 31dc- ponownie uprawialiśmy z partnerem seks bez zabezpieczenia, z wytryskiem. miało to miejsce również w -38 dc-, kiedy okres już sie spoźniał. 

Po 4 dniach, kiedy spóźniał mi się okres, wykonałam test ciążowy- wynik negatywny. robię je od 2 tygodni systematycznie- producenci pewni się cieszą - ale wynik zawsze jest negatywny. oprócz tego, kiedy w -30 dc- wypiłam 3 drinki, obudziłam się w nocy i wymiotowałam- nigdy mi się to nie zdarzyło. plus od tygodnia, przeważnie wieczorami miewam skurcze w podbrzuszu, przypominające nadejście miesiączki, mają one delikatniejszą formę, niż w m. 

wczoraj rano -46dc- byłam oddać krew na bete, wynik <0,1. 

dzisiaj jest 47dc, od rana mam obrzmiałe piersi- jak przed okresem. 


stąd moje pytania :

1. czy może poprzez dietę i stres przesunęła mi się owulacja i miała miejsce 2 lub 3 tyg później, kiedy doszło do pełnego stosunku? w tym wypadku w momencie bety byłby to 9 dzień od ostatniego stosunku. i dlatego wynik wyszedł negatywny?

2.  czy możliwe, ze w wyniku stresu i odchudzania okres płodny wgl nie wystąpił i nici z dzidziusia ?

3. planuję zrobić kolejne badanie krwi w piątek -49dc, 12 dni od ostatniego stosuku. Czy lepiej zaczekać do poniedziałku ?


Sama mam świadomość, że po opisie i wynikach nie mogę mieć dużych nadziei.. ale jakoś podświadomie czuję coś innego ..


Pozdrawiam ciepło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaz

Moim zdaniem to jakieś zaburzenia hormonalne. Po takim czasie beta wykazałaby ciążę.

Idź na wizytę do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×