Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iza

Kompetentna pralnia we Wrocławiu

Polecane posty

Gość Iza

Cześć. Ostatnio prałem dywany w pewnej pralni i nie byłem do końca zadowolony z jakości obsługi klienta i jak i z samej realizacji. jednym słowem byli nie słowni i aroganccy. teraz szukam normalnej pralni, gdzie mają podejście do klienta typu klient nasz pan, a dywany piorą w krótkim terminie. serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

cześć. faktycznie jeszcze niektóre firmy nie dorosły do współczesnych czasów i swoim archaizmem przypominają lata komuny kiedy klient był persona non grata. mogę jednak Cię pocieszyć iż są już firmy, które maja poważne podejście do klienta i wywiązują się z zadań doskonale. ja powierzam swoje dywany od kilku lat pralni pierzdywan, ktora mieści się na Kiełczowskiej 62 i nigdy jeszcze mnie nie zawiedli. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesław

Widzę, że ktoś już mnie ubiegł, bo sam chciałem zarekomendować firmę PierzDywan, która jest najbardziej nowoczesną pralnią w całym mieście i do tego ma dobrze wyszkoloną załogę (pracowników). Po prostu miło się idzie do tej firmy ze sprawami zwiazanymi z praniem dywanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×