Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry weterynarz warszawa

Polecane posty

Gość gość

Hello właściciele czworonogów. Dobra lecznica dla psów jest mi potrzebna (Wawer, Wesoła, Rembertów, te okolice). Generalnie chodzi o to, że wzięłam psa w ramach adopcji i fundacja kazała mi pieska po pierwszej cieczce wysterylizować. Szukam miejsca gdzie to zrobią porządnie, profesjonalnie i jednocześnie w przystępnej cenie. Podpowiecie jakiegoś weta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Nie znam zadnego lekarza weterynarii w Wawie, ale jestem zdziwiona z jaka latwoscia przychodzi ludziom pisanie negatywnych uwag nt. wetów.. Jakby nie patrzec ten zawód jest trudny, nie zawssze lekarz jest w stanie wyleczyc zwierzę, nie jest tez latwo postawic szybko trafną diagnozę. Zwierzę nie powie co go boli, gdzie go boli, wiec lekarz musi sam jakoś do tego dojść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nasz weterynarz jest w Wesołej, to jest dokładnie ten gabinet – weterynariawesola.waw.pl. Chwalimy sobie, zawsze pani weterynarz ma dla nas czas, wizyty nie są robione na chybcika, byle szybko do kasy i do widzenia tylko faktycznie można liczyć tutaj na takie fajne zaangażowane podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również polecam weterynarza z Wesołej bardzo dobrze się zajmują moją Sisi polecam każdemu tego weterynarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×