Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adef

Mój synek ma już ponad 2 i pół roku, zrzuciłam już kg, znów czuję się kobietą atrakcyjną. Czy przy dwójce dzieci to prawda że ta atrakcyjność już całkiem ulatuje i nie ma kiedy jej poczuć?

Polecane posty

Gość Adef

Zastanawiamy się nad drugim dzieckiem. Poczekam jeszcze kilka miesięcy bo dopiero co odzyskałam dawne kształty bez otłuszczonych ud i brzucha. Miałam 5 kg na plusie do niedawna, czyli bardzo długo. tego lata chcę się czuc atrakcyjna na plaży i nie chować się, potem ewentualnie druga ciąża. Dopiero teraz zaczynam się czuc znów atrakcyjną kobieta, syn zaraz do przedszkola, nie wisi jż na mnie, coraz bardziej samodzielny. Czy przy dwójce ciężko juz osiagnac stan zadoolenia z siebie i pozuc sie atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie jest prawdą, ja mam dwójkę dzieci i mam szesciopak 🙂🙂 uprawiam pole dance i uwielbiam to ,uwielbiam też joge  jestem bardzo rozciągnięta, jestem atrakcyjną ludzie mi mówią że wyglądam lepiej niż w liceum a mam 30 lat. Po ciazy będziesz wyglądać tak jak sobie na to zapracujesz, 🙂🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytu

Mam 2 dzieci i jestem szczuplejsza niz przed ciazami. Jestem prozna i uwielbiam spojrzenia facetow na sobie. Gapili sie nawet jak szlam z wozkiem:-) ale ostatnio zacxynam chyba dojrxewac bo widze ze budowanie loczucia wlasnej wartosci na wygladzie jest zludne.... ostatnio mialam taka historie w rodzinie....dziewczyny, wyglad naprawde szybko prxemija, zbudujcie w sobie sile a nic was nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adafc
19 minut temu, Gość Tytu napisał:

Mam 2 dzieci i jestem szczuplejsza niz przed ciazami. Jestem prozna i uwielbiam spojrzenia facetow na sobie. Gapili sie nawet jak szlam z wozkiem:-) ale ostatnio zacxynam chyba dojrxewac bo widze ze budowanie loczucia wlasnej wartosci na wygladzie jest zludne.... ostatnio mialam taka historie w rodzinie....dziewczyny, wyglad naprawde szybko prxemija, zbudujcie w sobie sile a nic was nie ruszy

a jestes pewna ze nie patrzyli po prostu na każdą mijaną osobę, nie tylko na ciebue?> albo ze ludzie ogolnie patrza na kobiety z dziecmi, kobiety z wózkami? ja tak to widzę. tez na mnie patrzą jak ide z dzieckiem, a jak bez dziecka to juz mniej ludzi patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Córka ma rok i 2 miesiące.  Szybko wróciłam na pół etatu do pracy, więc siłą rzeczy muszę się starać jakoś wyglądać. Dużo pływam, chodzę 2 razy w tygodniu na siłownię i mam lepszą figurę niż przed ciążą, może poza cyckami, bo te niestety straciły krągłość:( Czuję się atrakcyjna, po urodzeniu dziecka czuje się wręcz bardziej kobieca niż wcześniej. Nawet libido mi skoczyło w górę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytu

Ciezko powiedziec, Ale jak ide bez wozka to tez patrza ;-) lubie to, czesto lapie wzrok facetow, Kiedys mialam bardzo zly dzien, odpicowalam sie i tak sobie spacerowalam,  widzac ze sie podobam.

ale tak jak pisalam, jesli dla kogos wyglad jest filarem, to znak, ze trzeba przewartosciowac swoje zycie. 

Mi coraz czesciej zdarza sie rezygnowac z obcasow, makijazu, rozpuszcxonych wlosow, bo nie chce byc niewolnica swojego wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest takie oczywist

Po ciazy będziesz wyglądać tak jak sobie na to zapracujesz

xx

hhaha, guzik prawda, geny tylko i wyłącznie. Jak ktośma słabe zdrowie to nic mu nie pomoże. Miałaś w ciąży zapalenie tarczycy, cukrzycę, nadciśnienie, hemoroidy i żylaki? Jak nie to zamilcz. Ja przed ciąża 53 kg (wzrost 1,70), w ciąży pojawiły się w/w choroby i waga 80 kg stoi w miejscu. Metabolizm rozregulowany, co potwierdzają lekarze. Wg ciebie pewnie żarłam, a prawda jest taka, że wymiotowałam. Woda mi się zatrzymała przez hormony i liczne choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×