Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nic nie dostałam od męża i nic nie dostanę

Polecane posty

Gość Gość

Nic nie kupuje mi na urodziny i imieniny  wszystkie moje koleżanki które mają mężów coś dostały ja nic ale sama jestem temu winna i wiem że nigdy już nic od nie nie dostanę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta

Nie jesteś sama w takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie Ty jedna... Chyba marnujemy życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość , który uważa że

kobietki powinny być rozpieszczane, na takie święto jak dziś pudełeczko słodkości, kwiatuszek i serdeczne tulaski to absolutne minimum, gdyż w rzeczywistości zasługują na wiele wiele więcej, tak myślę 🙂 🌷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brudasek

To ty też nic mu nie kupuj, a nawet nie składaj życzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Ja też nic nie dostałam, sąsiad przyniósł bambonierke, a mąż nic. Nie ukrywam, że jest mi przykro, bo liczylam, ze choć jakiegoś malego badyla dostanę...Jeszcze jakies brzydkie słowo padło, więc mu to wszystko wypomnialam i znowu się nie odzywamy.... nie pierwszy raz zresztą... 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc goschjkhjkn

Uroki takich świąt , tępaków matki nie nauczyły ze o kobiete trzeba dbac, poszukajcie innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna

U mnie to samo. Co prawda kwiatka dostałam, ale co z tego jak się ostro poklocilismy i widziałam go dzisiaj łącznie może z 2 godziny. Same złe słowa, a nic miłego. Na prawdę jesteśmy tak ch**owe, że nas tak traktują? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I to po to wam faceci? 🤣 podziękuje. Więcej atencji i pamięci od kolegi z pracy można dostać na to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Zresztą co to wymagać, bywało tak, że i na Boże Narodzenie nic od niego nie dostałam...gdyby nie prezenty od tesciow, pewnie wylabym jak glupia, bo ja robię upominki wszystkim, z którymi spędzam Wigilię... Niedawno w lutym byla tez 8 rocznica ślubu, dzień wcześniej mu przypomniałam, żeby "mógł się przygotować". Nie chodziło mi o jakies wyszukane prezenty, tylko o pamięc, miłe słowo. A co było wieczorem...znowu kłótnia o brzydkie słowa, które nie powinny paść z jego strony. Nie ukrywam, że mam czasami już dość. Wiem, że może nie mam cudownego charakteru, bo można mnie łatwo zdenerwowac, ale ogólnie mam dobre serce, w głębi duszy nie chcę tych kłótni, czasami gadam też na przekór mężowi, choć tak naprawdę myślę inaczej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Mój były na moje urodziny kupił SOBIE papierosy i piwo. Nawet kwiatka za 2 zł nie było. Na szczęście kopnęłam pajaca w d... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taki facet to jakaś skończona patologia. Weź mu coś dosyp, jak zdechnie to chociaż wdową zostaniesz 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na wigilię ugotuj mu zupę z muchomorów 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×