Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska555

Sex przerywany a mozliwosc ciąży 2019

Polecane posty

Hej nurtuje mnie to ile jest tutaj mamusiek wlasnie z seksu przerywanego  ?;)oczywiście odrazu dla uszczypliwych powiem ze stosuje ta metode ale bez problemu zaakceptowabym ciaze jesli by do niej doszlo i cieszylibysmy sie z mężem ,ale poki co jeszcze nam sie nie przytafilo:)

A więc ile was tu jest ?;)

Prosze tylko o prawdziwe historie i zachowanie kultury w odpowiedziach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Maz nie chcial, ale ja chcialam dzidziusia, po 11 latach jeden  plemnik mu uciekl ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

Maz nie chcial, ale ja chcialam dzidziusia, po 11 latach jeden  plemnik mu uciekl 😉

Czyli udało się 🙂 dziękuję za odp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Ciekawska555 napisał:

Czyli udało się 🙂 dziękuję za odp 

Udalo, a maz paradoksalnie zakochany w synku. Ja po tylu latach stracilam nadzieje i bylam ciaza lekko przybita, a on cieszyl sie jak glupi, gdy okazalo sie ze chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Udalo, a maz paradoksalnie zakochany w synku. Ja po tylu latach stracilam nadzieje i bylam ciaza lekko przybita, a on cieszyl sie jak glupi, gdy okazalo sie ze chlopak

Ja mam głęboka nadzieję że też mi się przytrafi bo niby chcemy dopiero za pół roku ale jednak może się uda bo sex był w dniu owulacji. 2 razy no ale przerywany. A planujecie 2? Czy mąż raczej nie chce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Ciekawska555 napisał:

Ja mam głęboka nadzieję że też mi się przytrafi bo niby chcemy dopiero za pół roku ale jednak może się uda bo sex był w dniu owulacji. 2 razy no ale przerywany. A planujecie 2? Czy mąż raczej nie chce? 

Najstarsza ma 13 lat, mlodszy troche ponadrok i jestem przy koncowce 3 ciazy,bo samemu smutno, a to tak jakbym miala dwoch jedynakow. Dla dzidzia lepiej ze bedzie mial rowiesnika do zabawy ;) Tez chce w miare szybko wrocic do pracy, wiec maksymalnie mogloby byc 1,5 roku roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Mój pierwszy syn jest wynikiem tej metody 😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugrol

Nie ma takiej możliwości, bo jedzenie z berdronki powoduje bezpłodność. Teraz możecie froterować do woli, nie zmydli się, ale może zaczerwienić bez lubrykantu. Najlepszy żel usg nr1 na bazie wody, ślizg jak na zjeżdżalni basenowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudownie

U mnie druga ciąża właśnie w ten sposób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×