Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niemogespac

Uciążliwy skaczący sąsiad

Polecane posty

Gość Niemogespac

Co mogę jeszcze zrobić z sąsiadem, ktory notorycznie skacze po swoim mieszkaniu? Nade mną mieszka dorosły samotny mężczyzna, który naprawde nie wiem co robi, ale kilka razy dziennie decyduje sie (jak mniemam) skakać na skakance lub biegać w mieszkaniu w chodakach. Problem polega na tym, ze bardzo często robi to w nocy i przy tym mnie budzi. Dźwięk jest bardzo głośny, pożyczyłam od znajomego budowlanca decybelomierz i wykazał 88 dB! (70 to dzwiek odkurzacza). Jak raz zaczął skakać trzęsły się kieliszki na półce w kuchni.

I teraz najważniejsze, on nie otwiera mi drzwi. Dwa razy byłam zwrócić uwage, dwa razy nie otworzył, mimo że słyszałam ze tam jest. Zostawiłam kartke, sytuacja sie nie poprawiła zglosilam to do administracji dwa tygodnie temu i dalej jest to samo. Rozmawialam z jego sąsiadką to mówi, ze sama przestawiła łóżko w pokoju zeby nie spać przy jego scianie. Czy w ogole moge zadzwonic po policje? Problem polega na tym ze on skacze ok 10-15 min, wiec boje sie ze zadzwonie, policja przyjedzie i juz bedzie cisza. Mnie jednak to 10-15 min o 2 w nocy wybudza i kolejny dzien do pracy ide bardzo zmęczona. Jestem bezsilna, sprawa się toczy od początku roku i nie wiem co robić, nawet nie myślałam ze brak snu tak znacząco wplynie na jakość mojego życia i pracę. Niestety nie mogę używać stoperów, ponieważ moj kot ma astme i musze pisać jak często ma atak by odpowiednio prowadzić jego leczenie. Bede bardzo wdzieczna za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×