Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wstydliwy

Wstydzę się rozebrać przed dziewczyną

Polecane posty

Gość Wstydliwy

Nigdy przed nikim się nie rozebrałem do naga. Jedynie to robię podczaa kąpieli,gdy jestem sam. Mam 22 lata a ona 20. Nie wstydze się w sumie tego co skrywam pod bielizną tylko samego rozebrania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groźny pederasta

Może przełamałbyś nieśmiałość gdybyś spróbował rozebrać się przy mężczyźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

idź  do seminarium tam cie wszystkiego naucza ! 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Niiisia25 napisał:

Autor chyba przed nikim nie lubi się rozbierać, bo coś milczy 😴

w skupieniu wali konia ! 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstydliwy
32 minuty temu, Niiisia25 napisał:

Widocznie nie potrafisz się przed akurat tą dziewczyną "odkryć", bądź, co gorsza, nie dojrzałeś jeszcze do tak intymnych sytuacji.

Niedojrzali to są właśnie ci co się rozbierają przed obcymi w wieku 16 lat a nawet wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieskazitelny
10 minut temu, Gość Gość napisał:

w skupieniu wali konia ! 😁

Ale z ciebie żałosny prostak. Autor raczej ma lepsze zajęcia niż prymitywne samozaspokajanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstydliwy
6 minut temu, Niiisia25 napisał:

Nikt nie pisze o tak młodych osobach. Ty masz dziewczynę i lat 22

No i co? Przytulanie i całowanie nie stanowi problemu, a na coś więcej póki co nie chce się zgodzić bo się wstydzę. Tylko że ona mo daje sygnały że jednak tego chce i w tym problem. Nie chce tego robic bo dla wiekszosci zwiazkow seks oznacza koniec, a noe chce jej stracic bo milo spedzamy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

To ja ci proponuję żebyś jej podał fiuta do buzi i poprosił ją o dobre obciagniecie z połykiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieskazitelny
5 minut temu, Gość Kasia napisał:

To ja ci proponuję żebyś jej podał fiuta do buzi i poprosił ją o dobre obciagniecie z połykiem 

Ale z ciebie paskudna ohydna i wulgarna dziewczyna. Jak w ogóle niewiasta może brać coś takiego do ust. Przecież to szczyt obrzydlistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Wstydliwy napisał:

Nigdy przed nikim się nie rozebrałem do naga. Jedynie to robię podczaa kąpieli,gdy jestem sam. Mam 22 lata a ona 20. Nie wstydze się w sumie tego co skrywam pod bielizną tylko samego rozebrania się.

A dziewczyna chce się rozebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieskazitelny
16 minut temu, Niiisia25 napisał:

Dla większości związków dobry seks jest gwarantem udanej przyszłości...

Jedyny związek jaki powinien istnieć to biały związek. A seks jedynie powinien być w celu poczęcia nowego życia, co jest prawdziwym dowodem miłości. Seks dla przyjemności nie jest dowodem miłości, jest jedynie symbolem degeneracji ktora dotyka ten świat. Wyznanie i religia lub jej brak nie ma znaczenia. Należy się po prostu szanować. Ktoś kto nagminnie uprawia seks dla przyjemnosci powinien być USUNIĘTY ze społeczeństwa, ponieważ takie jednostki są szkodliwe dla ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieskazitelny
5 minut temu, Sythia napisał:

Według tej teorii seks ma być tylko pożyteczny, a o przyjemności nie ma mowy. O kurde, zacznijmy może naprawę świata od zamknięcia forum erotycznego. : D

 

 Przyjemność można czerpać w inny sposób np. sport, hobby, rozmowy ze znajomymi. Kult ciała jedynie może zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usłużny
Przed chwilą, Sythia napisał:

Cześć. Mam się pobawić w zgaduj-zgadula? : D

 

Ważni ludzie z kafeterii przestali słuchać poleceń Młodej93 i zbanowali ją za agresję i chamstwo, teraz produkuje sie na tym nicku.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usłużny
Przed chwilą, Sythia napisał:

Uprzejmie donoszę. xD

Do usług.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usłużny
Przed chwilą, Sythia napisał:

;*

Poproszę herbatę z cytryną bez cukru.

Niestety oferuję tylko świeżutkie bany chamskim osobom, a Ty jesteś miła.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieskazitelny
2 minuty temu, Sythia napisał:

Jak najbardziej, ale poważnie tak myślisz czy żartujesz? Nigdy nie spotkałam się z takim podejściem.

Mówię poważnie. Jestem typem aseksualny - romantyczny. Nie mam absolutnie żadnych potrzeb seksualnych, ale jestem w stanie być w czymś takim jak biały związek,a może i nawet począć bowe życie. Po prostu uważam tych co uprawiają seks z byle kim tylko dla przyjemności  za gorszych i prymitywnych:-) . Jak już to muszą robić niech chociaż szanują inną osobę i nie zdradzają bo pojawił się jakiś bawidamek lub jakaś zalotnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usłużny
Przed chwilą, Sythia napisał:

Rozumiem, jesteś członkiem zarządu Kefeterii i dzałaś według ściśle określonego regulaminu. Teraz będę jeszcze usilniej się starać być miłą. xD

Bardzo ładnie, wtedy nie spotka Cię los Młodej93 i otrzymasz gratulacje od zespołu Kafeterii.😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usłużny
1 minutę temu, Niiisia25 napisał:

Młoda93 również była miła, nie potrafiła jednak przejść obojętnie obok zazdroszczących jej wszystkiego i dogryzających innych użytkowniczek 😴

Odnotowano jedynie chamstwo i agresję dlatego zastosowano ban ostrzegawczy na pierwszy nick. Proszę na przyszłość stosować się do zasad.😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Niiisia25 napisał:

Młoda93 również była miła, nie potrafiła jednak przejść obojętnie obok zazdroszczących jej wszystkiego i dogryzających innych użytkowniczek 😴

czemu piszesz o sobie w 3 osobie ewka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niiisia25 napisał:

Cosmo np się nie wstydzi przed żoną rozebrać 🙂🙂

Nie mam się czego wstydzić 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niiisia25 napisał:

Ja również 😄 a nawet mam się czym chwalić 🙂

Mmm kusisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Sythia napisał:

Seksu "z byle kim", zdrad, rozmaitych perwersji również nie poważam. Jednak współżycie tylko i wyłącznie w celu prokreacji uważam za zbyt wielkie wyrzeczenie. 

Ale uprawiasz seks bez ślubu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×