Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Waga w ciazy

Polecane posty

Gość Gosc

Jak to jest z tą waga w ciazy? Czy łożysko wody płodowe itp, będzie ważyć tyle samo u kobiety 150cm i np u takiej co ma 180 cm wzrostu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Waga dziecka 3,5, wody płodówe ok 1, dodatkową krew plus jeden, woda która zatrzymuje w organizmie, około może się tego uzbierać 8 kilo. Wiem, że przytycie nawet do 16-18 jest w granicy normy ale reszta to niestety tłuszczyk. Ja przed ciążą ważyłam 52, w dniu porodu 67, po porodzie 60, teraz dwa tygodnie później 56 czyli miej lub bardziej wraca do wagi wyjściowej (mam 1,57). Ale jakie to ma znaczenie, ważne jak ciało wygląda, skóra, czy brzuch się wchłonąl. Sama waga nic nie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No właśnie jestem ciekawa czy to u każdej ciąża będzie ważyć tyle samo czy nie bo ja mam 11 kg na plus a jeszcze przede mną 9 tyg, 😓😓 przed ciąża 48 kg i 159. Nigdy tyle nie miałam jeszcze pierwsza ciąża 12 kg plus druga 7 , a teraz już tyle a to jeszcze nie koniec, wiec czy te 8-9kg samej ciazy tyczy sie wszystkich  czy tylko tych wyzszych ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

27 tydzień druga ciąża. 155 cm ,waga wyjściowa 52,w tej chwili 59. Dziecko z usg wazylo ostatnio 910g. Z pierwszym dzieckiem waga wyjściowa 48kg,przy porodzie 62kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie w pierwszej ciąży tylko 11 kg i szybko wróciłam do swojej wagi, teraz w  połowie 8 miesiąca jakieś 7 kg do przodu, nie przytylam oprócz brzucha, który też nie jest duży. Mam 162 cm wzrostu, wszystko zależy od genów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

8 kilo to stała waga samej ciąży. Z reguły szczupłe osoby tyja więcej, te bardziej "miękkie" mniej ale brzuch i jego lokator więcej nie ważą nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11

Nie ma reguły, ja teraz kończę 2 trymestr i niecałe 2 kg do przodu. I to mając straszne ssanie na słodycze i nie ruszając się za bardzo. Pierwsza ciąża zakończona na +6, z czego samo dziecko 3700.

Koleżanki aktywne, na diecie cukrzycowej potrafiły przytyć kilkanaście kg. Inna schudła w ciąży (ale fakt, startowała z dużą nadwagą).

To są sprawy hormonalne, często zatrzymanie wody które potrafi wahać wagą na kilka kg. Nie przewidzi się tego z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka

ale z was karły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×