Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spanie na brzuchu w ciazy

Spanie na brzuchu

Polecane posty

Gość Spanie na brzuchu w ciazy

Drogie przyszle mamy badz mamy, mam pytanie bo juz rozne opinie na ten temat slyszalam i sama nie wiem. czy bedac w ciazy spalyscie na brzuchu ?? jest to 4ty miesiac wiec jeszcze nie przeszkadza mi tak bardzo ale zastanawiam sie czy to zdrowe dla dzidzi jest, jedni mowia ze tam nic sie jej nie moze stac bo jest chroniona i ma wystarczajaco miejsca a drudzy ze absolutnie nie mozna lezec na brzuchu. Ja od dziecka tak spalam i tak z reguly zasypiam i tak sie budze , nawet jak sie wierce w nocy to i tak wroce do tej pozycji. Staralam sie tego oduczyc i zasypiac na boku ale i tak budze sie na brzuchu. Prosze o podpowiedz, jak to u Was bylo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Spanie na brzuchu w ciazy napisał:

Drogie przyszle mamy badz mamy, mam pytanie bo juz rozne opinie na ten temat slyszalam i sama nie wiem. czy bedac w ciazy spalyscie na brzuchu ?? jest to 4ty miesiac wiec jeszcze nie przeszkadza mi tak bardzo ale zastanawiam sie czy to zdrowe dla dzidzi jest, jedni mowia ze tam nic sie jej nie moze stac bo jest chroniona i ma wystarczajaco miejsca a drudzy ze absolutnie nie mozna lezec na brzuchu. Ja od dziecka tak spalam i tak z reguly zasypiam i tak sie budze , nawet jak sie wierce w nocy to i tak wroce do tej pozycji. Staralam sie tego oduczyc i zasypiac na boku ale i tak budze sie na brzuchu. Prosze o podpowiedz, jak to u Was bylo ??

Spie na brzuchu i tak spalam w ciazy.  Dodatkowym plusem tej pozycji okazalo sie, ze malej czkawki wieczorne mijaly jak sie tak polozylam.  Tzn, spalam tak na wpol lezac na brzuchu poniewaz wiadomo, ze nie na plasko.  To tak bokiem na brzuchu?  Nic nie bylo, ani mi, ani dziecku.  DZiecko jest w takim pecherzu wypelnionym plynem wiec o ile wszystko jest zdrowe i normalne annatomicznie to powinno byc.  Kobiety pracowaly w polu do urodzenia, teraz jogging robia wiec chyba powinno byc ok o ile nie ma przeciwskazan, a napewno w jakis przypadkach zawsze sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem obecnie w 8 miesiącu, brzuszek nie jest bardzo duży i śpię niby na boku niby na brzuchu i jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czekałam z utęsknieniem do porodu, żeby móc się wreszcie wyciągnąć na łóżku na brzuchu, niestety cesarka mi to skutecznie jeszcze na parę tygodni uniemożliwiła...

Kup specjalną, dużą, wygodną poduchę do spania. Nieoceniona... ja swoją kupiłam dopiero w ostatnim miesiącu i bardzo żałowałam, że o co najmniej pół roku za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Skąd ja to znam... Całe życie zasypialam na brzuchu, pytałam się mojej ginekolog będąc bodajże w 7 tyg. To powiedziała że jeszcze jest za wcześnie żeby rezygnować bo dzidzia nic nie czuje, ale lepiej już się przyzwyczaić spać na boku. I tak się stało jestem obecnie w 22 tyg ciąży 🤰 brzuszek mam taki malutki że nikt nie zauważył że jestem w ciąży 😂 a już się odzwyczailam spać śpię na lewej stronie albo prawej także spokojnie dasz radę 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanie na brzuchu w ciazy

Poszlam za Waszymi radami i kupilam ta wielgachna poduszke 😂 niestety obawiam sie, że spać na boku naucze sie dopiero jak bede miala ogromny brzuch bo wtedy juz mnie bedzie bolalo jak bede lezala na brzuchu. Bo tak to uda mi sie czasem zasnac na boku ale i tak budze sie na brzuchu 😣😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×