Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdafs

Moja matka na mnie dużo wrzeszczała, wpakowała do przedszkola czy chciałam czy nie, a teraz mnie naucza że nie wolno krzyczec na dziecko i zachęcia by go nie oddawac do przedszkola!!! Skąd się bierze taki ...yzm? Mnie miała gdzieś.

Polecane posty

Gość fdafs

To jakaś plaga, rodzice średniacy którzy chcą być babciami i dziadkami roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona

Powinnaś się cieszyć, że zmądrzała. Ty też kiedyś zmądrzejesz 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Ja bylam dosc surowa matka i jestem lagodna babcia. Tak to bywa, czlowiek dojrzewa, zmiena poglady, szczegolnie, kiedy nie ma sie tak jak rodzice odpowiedzialnosci za dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A

Uwielbiam taki typ ludzi. Zapomniał wół jak cielęciem był i to jeszcze jakim.Dla mnie to zakłamanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggffhgg

Podobno wnuki kocha się bardziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa
4 minuty temu, Gość Gość A napisał:

Uwielbiam taki typ ludzi. Zapomniał wół jak cielęciem był i to jeszcze jakim.Dla mnie to zakłamanie. 

Uwielbiam taki typ ludzi, którzy niczego się w życiu nie potrafią nauczyć. Umierają tak samo głupi jak się narodzili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość krowa napisał:

 

Uwielbiam taki typ ludzi, którzy niczego się w życiu nie potrafią nauczyć. Umierają tak samo głupi jak się narodzili....

Niektórzy lubią kontrolować i żyć w przekonaniu, że mają rację bez względu na okoliczności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niektórzy lubią kontrolować i żyć w przekonaniu, że mają rację bez względu na okoliczności. 

Dojrzałość polega m.in na tym, że potrafi się odciąć pępowinę, wziąć swoje życie w swoje ręce i ponosić konsekwencje własnych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tobie się wydaje, że matka zmieniła poglądy. Nie. Ona dalej jest dla ciebie taką samą wredną matką jak zawsze. Po prostu wykorzystuje wnuka, żeby dalej po tobie jeździć. Krzyczeć już nie bardzo może, to ci będzie udowadniać, że nic nie potrafisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden Dwa

Mnie wychowała babcia matka mnie urodziła i oddała matce na wychowanie poprostu wszystko inne  było ważniejsze od dzieci od pracy po znajomych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden Dwa

 (za szybko mi się wysłało hehe)a teraz chciałaby się wcinać we wszystko co zwiazane z wychowaniem wnuków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×