Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hmm

Dla kogo drugie dziecko

Polecane posty

Gość Hmm

Dziewczyny czy drugie dziecko Waszym zdaniem bardziej rodzimy dla siebie jako rodziców (chęć przeżycia jeszcze raz tego wszystkiego itp.) czy dla dziecka by miało rodzeństwo?

Wiem, że oba powody są ważne, ale który według Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsndnd
2 minuty temu, Gość Hmm napisał:

Dziewczyny czy drugie dziecko Waszym zdaniem bardziej rodzimy dla siebie jako rodziców (chęć przeżycia jeszcze raz tego wszystkiego itp.) czy dla dziecka by miało rodzeństwo?

Wiem, że oba powody są ważne, ale który według Was:)

Lepiej podwiąz sobie jajowody bo ba matkę się nie nadajesz. Jak możesz podawać takie głupie powody posiadani dziecka????? Jestem w szoku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

To zalezy, niektorzy rodza dla siebie, bo nie moga wygrac z instynktem, a niektorzy rodza, zeby drugie dziecko mialo towarzystwo-chociaz nie ma gwarnacji, ze tak bedzie,dlatego zostaje przy jednej corce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo się poczęło i je kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm
49 minut temu, Gość Nsndnd napisał:

Lepiej podwiąz sobie jajowody bo ba matkę się nie nadajesz. Jak możesz podawać takie głupie powody posiadani dziecka????? Jestem w szoku 

Dzięki☺️

Dzisiaj przeczytałam w internecie odpowiedz jednej z mam. Pytanie brzmiało: "Co Cię najbardziej rozczarowało w macierzyństwie?" Odpowiedziała: "Inne mamy"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Nsndnd napisał:

Lepiej podwiąz sobie jajowody bo ba matkę się nie nadajesz. Jak możesz podawać takie głupie powody posiadani dziecka????? Jestem w szoku 

Pytanie jak pytanie. Ty pewnie jesteś tym trolem który każdego zwyzywa a każdy temat to "prowo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz 5 ty

To jest dziwne pytanie.Odpowiedzi na to nie ma jednakowej.Dzieci pojda kiedys swoja droga.Ja mam 5 w roznym wieku,najstarszy 15,wiem ze kiedys wyfruna z gniazda wiec na pewno nie dla siebie ich rodzilam i nie wiem jakie beda kiedys ich stosunki jako rodzenstwo,mam nadzieje ze dobre.Tego ich ucze ze nawet jak kiedys beda daleko to jednak jestesmy rodzina i mozemy liczyc na siebie,ale wiadomo jak bedzie nikt nie wie.Ja poprostu kocham je jednakowo ale nie zatrzymam ich przeciez dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

Może źle zadałam pytanie, ale tak często pada tutaj na kafe argument przeciw jedynakom właśnie, że dzieje im się krzywda z powodu braku rodzeństwa...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×