Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzybkabshej

Ciąża nie ciąża

Polecane posty

Gość Katarzybkabshej

Cześć 😞

 

Juz wariuje hi jestem bardzi niecierpliwa... Cykle 27-29dniowe dzisiaj 36dc brak okresu... Testy negatywne... Chociaż tak sobie wkrecilam że pod światło znalazłam cień kreski po 30 min chociaż wiem że to już wynik nieważny. Lekarz wykrył torbiel 20mm niby to MOŻE być powód ale nie musi... Betę zrobiłam 8dpo ale potem przeczytałam że to za wcześnie a lekarz stwierdził że to już wynik wiarygodny i to nie ciąża według niego. Temperatura 36, 9 - 37,2 od ponad tygodnia (chociaż takie pomiary pod koniec cyklu to raczej nic mi nie dają..) endometrium mam podobno grube 15mm i miesiączka ma być bardzo obfita według giną. Zapisała duohistan na wywołanie ale ja ciągle i tak schizuje się ciąża! Na betę nie mam jak iść bo jestem poza miastem a tu nie ma gdzie. Dopiero Z tydzień wracan ale już poważnie wariuje bo zawsze okres był regularny jak się zavezpieczalismy a teraz 1 raz w 14dc bez prezerwatywy i nasienie na pewno częściowo dostało się do pochwy (nie planujemy dziecka ale wychodzimy z założenia że ludzie starają się długo więc możemy już takie nieuwazanie stosować) i akurat teraz spóźnienie i jescze w 27dc miałam plemięnie takie malutkie i skończyło się na 2 dzień 😕 może nikt mi nie pomoże ale się wyglądam chociaż I może ktoś Tez ma ochotę się pozastanawiac hehe. Cieszyła bym sue nawet bardzo ale teraz to już sobie nawet jakieś poważne choroby wkrecan... Eh jestem hipohondryczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

Polecam zakupić sobie cyclotest myway, jak dla mnie niezbędny do kontrolowania swojego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×