Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evgenia

Czy popieracie wakcynacje dzieci?

Polecane posty

Gość Evgenia

Polskie słowo "szczepienie" brzmi tak głupio, więc od pewnego czasu używam tylko słowa angielskiego słowa wakcynacja i wam proponuje to samo. Chciałabym abyście w tym wątku równiez używały tylko tego słowa.
Pewna matka podała 21 wakcynatów w ciągu 3 lat i dziecko umarło. Dziś ostrzega innych rodziców przed takim postępowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mir

Nie wakcynuje mojej corki, ma 7 lat I jest zdrowa jak ryba, jesli choruje to bardzo rzadko i lagodnie... przy tym ma energie, humor I apetyt!!! Jestem przeciwko szczepieniom, jednak now bede sie tu rozpisywac... pozdrawiam hejterow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
3 godziny temu, Gość Mir napisał:

Nie wakcynuje mojej corki, ma 7 lat I jest zdrowa jak ryba, jesli choruje to bardzo rzadko i lagodnie... przy tym ma energie, humor I apetyt!!! Jestem przeciwko szczepieniom, jednak now bede sie tu rozpisywac... pozdrawiam hejterow 

Ja też .ma 1.5roku i tyż zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parentka

A ja wakcynuję mojom curke syns wyszła z hospitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfrgerfew

Odpowiedziałabym ci rzeczowo, gdyby nie to, że chciałabym aby każdy zamiast słowa "odpowiadać", używał tutaj słowa "garnek" a zamiast słów "dziecko", "córka", "syn" i pochodnych - słowa "ambuzikumłubudubu".

Wiesz, taki mam kaprys.

Ponieważ nikt się zapewne nie zgodzi i dyskusja nie wyjdzie w takiej formie jak mam widzimisię, to pozostaje mi zignorować twoje wypociny (używam tego słowa w miejsce słowa "mądrości").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Evgenia napisał:

Polskie słowo "szczepienie" brzmi tak głupio, więc od pewnego czasu używam tylko słowa angielskiego słowa wakcynacja i wam proponuje to samo. Chciałabym abyście w tym wątku równiez używały tylko tego słowa.
Pewna matka podała 21 wakcynatów w ciągu 3 lat i dziecko umarło. Dziś ostrzega innych rodziców przed takim postępowaniem

Wydaje mi sie, ze tak glupio brzmi jak tylko jedno slowo z angielskiego wiec pozwole sobie ci pomoc i proponuje, zebys od teraz tez takie slowa uzywala.  

Polackie word "szczepienie" sounduje tak stupidowo, wiec od pewnego tajmsa uzywam tylko łordsa anglowego łordsa wakcynacja i wam proposing dwa.  Chcialabym abyscie w tym tredzie rowniez juzowala tylko tego wordsa.

Pewna maderka podala twenty one wakcynwantow w ciagu three jersy i dziecko ded.  Dzisiaj łorninguje innych parentsow przed takim dułingu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Wydaje mi sie, ze tak glupio brzmi jak tylko jedno slowo z angielskiego wiec pozwole sobie ci pomoc i proponuje, zebys od teraz tez takie slowa uzywala.  

Polackie word "szczepienie" sounduje tak stupidowo, wiec od pewnego tajmsa uzywam tylko łordsa anglowego łordsa wakcynacja i wam proposing dwa.  Chcialabym abyscie w tym tredzie rowniez juzowala tylko tego wordsa.

Pewna maderka podala twenty one wakcynwantow w ciagu three jersy i dziecko ded.  Dzisiaj łorninguje innych parentsow przed takim dułingu.

 

Ej ja mogę ten tekst zniemczyć. Może znajdzie więc więcej chętnych w innych językach? O Boże jakie to światowe ❤❤❤❤❤❤❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ej ja mogę ten tekst zniemczyć. Może znajdzie więc więcej chętnych w innych językach? O Boże jakie to światowe ❤❤❤❤❤❤❤❤

To dawaj napewno cos podlapie i bedzie pouczala innych 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość DE

Polnisze słowo "szczepienie" brzmi sehr dumm, seit einiger cajt używam tylko dojcze wort "impfung" i wy machen tez tak. Pewna Mutter podała 21 impfungów während 3 Jahre i dziecko ist gestorben. Heute ostrzega andere rodziców przed impfungami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość DE napisał:

Polnisze słowo "szczepienie" brzmi sehr dumm, seit einiger cajt używam tylko dojcze wort "impfung" i wy machen tez tak. Pewna Mutter podała 21 impfungów während 3 Jahre i dziecko ist gestorben. Heute ostrzega andere rodziców przed impfungami.

Wiesz co, brzmi lepiej.  Bardziej groznie.  Wydaje mi sie, ze powinnismy uzywac impfung.  Popieramy impfungowanie w granicach rozsadku!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahahahahaha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

impfungowanie czy impfungacja?  Kurcze z moim polskim kiepsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja szczepie moje dzieci i tez wszystkiw dwie sztuki zdrowe i wesole. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ja szczepie moje dzieci i tez wszystkiw dwie sztuki zdrowe i wesole. 

Lepiej nie mow tej od impfungacji poniewaz ona jest bardziej do przodu nic my szczepieniowcy w zacofanej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość DE
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiesz co, brzmi lepiej.  Bardziej groznie.  Wydaje mi sie, ze powinnismy uzywac impfung.  Popieramy impfungowanie w granicach rozsadku!  

Hahaha 😂😂 dojczlancki musi brzmieć groźnie, toż to kraj złych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość DE
47 minut temu, Gość Gość napisał:

impfungowanie czy impfungacja?  Kurcze z moim polskim kiepsko...

Typowo "szczepić" to "impfen". Moim zdaniem jeszcze groźnie bo brzmi jak polecenie od esesmana 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carboned

Wakacyjne dzieci to znaczy, że cienaś się w wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

czy w Polsce juz wprowadzono pierwszenstwo dzieci szczepionych w naborze do przedszkoli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Carboned napisał:

Wakacyjne dzieci to znaczy, że cienaś się w wakacje?

Ciekawie, poniewaz ja rowniez z poczatku myslalam, ze chodzi o jakies wakacyjne dzieci 🙂

Impfung chyba z ta twarda koncowka bardziej przystoi temu piekelnemu wynalazkowi przez ktore dzieci od 200 lat gina...  Biedactwa zadnej szansy nie maja.  Wyobrazacie sobie ile wiecej dzieci by zylo gdyby nie ten impfen?  Hmm imp po angielsku znaczy diabelek wiec chyba drogie panie musimy innych nauczyc uzywac prawidlowego okreslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xanaxxx

Ja nawed nie wakcynuje mojego pca Purzka gdyrz tyle sie muwi o tym wakcynowaniu. O tym ile pjeckuw wyzdyhalo od wakcynowania nikt nie muwi. Kolerzanki pjecek zapżestal całkiem szczekać po wakcynowaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poprawiłyście mi humor z rana 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość Xanaxxx napisał:

Ja nawed nie wakcynuje mojego pca Purzka gdyrz tyle sie muwi o tym wakcynowaniu. O tym ile pjeckuw wyzdyhalo od wakcynowania nikt nie muwi. Kolerzanki pjecek zapżestal całkiem szczekać po wakcynowaniu 

Prawie sie posikalam.  A tak na powazne to wiesz, zastanawialam sie dlaczego moj pies tak dlugo zyje bo juz 11-sty rok i taki krzpepki jakby mial 7 lat.  Moze cos w tym jest.  Moj pies nigdy w zyciu nie wakacjowal.  Ani razu nie wyslalam go do rodziny na wies, ani do cieplych krajow.  Jak grzeje sie na balkonie to nazywam jego Grecja.  Tyle teraz gadaja o tym wakacjowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komizm

boszsz  rozwalony  mnie na maksa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×