Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki widzicie sens posiadania dzieci w dużych brudnych miastach?

Polecane posty

Gość gość

ludzi jest coraz więcej, miasta są okropnie zanieczyszczone, żywność, powietrze, rak w coraz młodszym wieku, problemy przyszłości jak przeludnienie, ekstremelane zanieczyszczenie, brak wody i żywnosći, dlaczego sprowadzacie kolejncyh ludzi na ten świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heueb
Przed chwilą, Gość gość napisał:

ludzi jest coraz więcej, miasta są okropnie zanieczyszczone, żywność, powietrze, rak w coraz młodszym wieku, problemy przyszłości jak przeludnienie, ekstremelane zanieczyszczenie, brak wody i żywnosći, dlaczego sprowadzacie kolejncyh ludzi na ten świat?

Zrób coś dla świat i zacznij od siebie. Podwiaz sobie jajowody. Jak to zrobisz i przedstawisz tu swój papier możemy dyskutować dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Coraz głupsze te tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rcrcch
2 minuty temu, Gość Heueb napisał:

Zrób coś dla świat i zacznij od siebie. Podwiaz sobie jajowody. Jak to zrobisz i przedstawisz tu swój papier możemy dyskutować dalej 

Haha jestem tego samego zdania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chetnie to zrobie, ale zadnych danych udostepniac nie bede. przeraża mnie tylko ten brud dookoła i że ludzie sprowadzają w to następnych i jeszcze się cieszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja rozumiem autorkę, mam jedno dziecko i czasami żałuję jak widzę co nam niesie przyszłość, lata 90te były najfajniejsze, a teraz już możemy dotknąć efekty niszczenia planety, ciężko wyjść z domu na spacer nawet w parku powietrze to same spaliny, wszędzie śmieci, żywność coraz gorsza, zaniedbane sypiące się budynki, wszyscy naokoło chorują na raka smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
3 minuty temu, Gość gość napisał:

ja rozumiem autorkę, mam jedno dziecko i czasami żałuję jak widzę co nam niesie przyszłość, lata 90te były najfajniejsze, a teraz już możemy dotknąć efekty niszczenia planety, ciężko wyjść z domu na spacer nawet w parku powietrze to same spaliny, wszędzie śmieci, żywność coraz gorsza, zaniedbane sypiące się budynki, wszyscy naokoło chorują na raka smutne to.

Szkoda ze nie urodziłaś się w czasach drugiej wojny światowej skoro tak ci teraz złe. Wtedy byłabyś gwałcona przez bolszewika jak tylko ruszyłabys się z domu a twoje jedyne dziecko zostałoby ci wyrwane siła i nauczane ruskiego bądź niemieckiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

 Na wsiach troszkę lepiej, ale i tsk do idealu daleko. Zawsze można zamieszkac na Alasce czy Syberii tam nie ma tego problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiechawa
51 minut temu, Gość gość napisał:

ludzi jest coraz więcej, miasta są okropnie zanieczyszczone, żywność, powietrze, rak w coraz młodszym wieku, problemy przyszłości jak przeludnienie, ekstremelane zanieczyszczenie, brak wody i żywnosći, dlaczego sprowadzacie kolejncyh ludzi na ten świat?

przechodziłam przez ten etap co ty jak mialam 10 lat. W doroslym wieku to niezdrowe. Na fobię bycia osaczoną nadmiarem ludzi polecam pigułki od pana w białym fartuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to nie fobia a fakty, zobaczce co mowia naukowcy ze do 2050 moze zabraknac wody pitnej, za 10 lat gory smieci sie potroja (tych które się nie rozkładają) , zobaczcie jaka mamy teraz okropna jakosc powietrza i żywność, do samego 2050 żywności może zabraknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katamatorga

Glupi temat ...

a  odpowiem tak:

ja mieszkam w sporym, pieknym (ale gnieniegdzie brudnym nie przecze), zabytkowym  polmilionowym miescie,  nie w Polsce Mam tu naprawde czyste powietrze. wode moge pic z kranu.

ponad  30% powierzchni miasta to parki. w sercu miast jest park o powierzchni prawie 3 kilometry kwadratowe. jeat tam kilka pagorkow, jezirek, wygasly wulkan posrodku.

mam 15 minut autem nad morze.

niecale  2 godziny jazdy autem w gory.

W takim miescie fajnie miec dzieci. milego dnia I milego weekendu!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dor

Będzie miał kto sprzątać jak podrosną ...jest sens? Jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii

A czy ty autorko uważasz, że ludzie w ogóle się zastanawiają nad takimi rzeczami? Przecież dzieci płodzi się dlatego, że w pewnym wieku włącza się instynkt rozrodczy. A jak zaczyna działaś instynkt to się nie myśli. Tylko płodzi. Potem ewentualnie, u niektórych pojawia się jakaś refleksja. Tylko, że jest za późno. I wtedy mówi się, że to głupi temat itd.

No bo jaki jest w ogóle sens płodzenia dzieci oprócz chęci zaspokojenia popędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
6 godzin temu, Gość smiechawa napisał:

przechodziłam przez ten etap co ty jak mialam 10 lat. W doroslym wieku to niezdrowe. Na fobię bycia osaczoną nadmiarem ludzi polecam pigułki od pana w białym fartuchu.

No to byłaś mądrą 10-latką. A potem zaczęły działać hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesniara

Na wsiach jest jeszcze gorzej. U nas co drugi pali pampersy, stare szmaty itp to dopiero jest obrzydliwe powietrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo
11 godzin temu, Gość Wiesniara napisał:

Na wsiach jest jeszcze gorzej. U nas co drugi pali pampersy, stare szmaty itp to dopiero jest obrzydliwe powietrze 

Zapomnialas jeszcze napisac je.ban.y  trolu , ze opony pala , jest 18 % bezrobocia a glodne  dzieci napadaja na ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×