Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daaaaadfca

Chore czasy, babom sie w głowach przerwaca jak Ibiszowi. Dykiel teraz wygląda młodziej niz 20 lat temu. PLASTYKA, PLASTYKA...

Polecane posty

Gość daaaaadfca

robia się na dzierlatki...nie umeija sie godnie zestarzec, udają młodsze  niz sa. hitem jest dla mnie Bożena Dykiel która w wie,u 50 lat wygladala starszej niz teraz, a ma 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość daaaaadfca napisał:

robia się na dzierlatki...nie umeija sie godnie zestarzec, udają młodsze  niz sa. hitem jest dla mnie Bożena Dykiel która w wie,u 50 lat wygladala starszej niz teraz, a ma 70

A ty używasz kremów do twarzy? Farbujesz włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ty używasz kremów do twarzy? Farbujesz włosy?

używam, aptecznych, bo mam cerę problematyczną. Nie miałabym tobym nie używała. włosów nie farbuje póki nie osiwieje bo po co? mam piekne ciemnokasztanowe wlosy, dziewczyny sobie na taki farbują jaki ja mam naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bububu

Ja nie mogę patrzeć na przedłużanie rzęs albo włosów... I powiększanie ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo te 20 lat temu była inna moda na makijaz,ciuchy,fryzury i dlatego dzisiejsze 70 latki wygladaja lepiej teraz niz 20 lat remu gdy miały 50 lat. Taka glupia jesteś ze nie wpadłas na to. Akurat Dykiel wygląda stosownie do wieku i zawsze wyglądała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onkosfera

Dykiel wygląda w swojej grupie wiekowej lepiej niż jak była młoda. Taka przasna i rumiana, nos dlugi, tył głowy płaski, no jak taka polska przaśna gęś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOść
8 minut temu, Gość Onkosfera napisał:

Dykiel wygląda w swojej grupie wiekowej lepiej niż jak była młoda. Taka przasna i rumiana, nos dlugi, tył głowy płaski, no jak taka polska przaśna gęś

lepiej mieć polską przaśną niż żydowską albo inną ciemną arabską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość autorka napisał:

używam, aptecznych, bo mam cerę problematyczną. Nie miałabym tobym nie używała. włosów nie farbuje póki nie osiwieje bo po co? mam piekne ciemnokasztanowe wlosy, dziewczyny sobie na taki farbują jaki ja mam naturalnie

Będziesz farbować włosy jak osiwiejesz, udawać młodszą niż jesteś zamiast starzeć się z godnością????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tam korzystam z medycyny estetycznej i chirurga  plastycznego czy komuś się to podoba czy nie. Nigdy nie przestanę, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Będziesz farbować włosy jak osiwiejesz, udawać młodszą niż jesteś zamiast starzeć się z godnością????????????

W punkt! Brawo 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość autorka napisał:

używam, aptecznych, bo mam cerę problematyczną.

A co ma do rzeczy gdzie krem jest sprzedawany? Serio nie wiesz, że wybór kanału dystrybucji to czysty chwyt marketingowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gul wam skacze
51 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja tam korzystam z medycyny estetycznej i chirurga  plastycznego czy komuś się to podoba czy nie. Nigdy nie przestanę, 

👏ja tez i wisi mi to i powiewa , ze komus gul chodzi z tego powodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×