Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaja

Zeby szostki u 2,5latka

Polecane posty

Gość Kaja

Drogie mamy, jestem zaniepokojona bo mojemu dziecku 2,5 rocznemu zaczynaja wychodzic stale zeby, ma 20 mleczakow a teraz na dole wychodza szostki jedna juz jest prawie na wierzchu, na gorze tez dziasla za piatkami ma spuchniete. Odkrylam to przypadkiem bo bardzo wkladal palce do buzi noi doznalam szoku bo szostki w tym wieku? Czy to jest normalne? Znacie takie przypadki? To napewno szostki a nie piatki liczylam I sprawdzalam chyba sto razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie prościej do stomatologa niż na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Owszem prosciej I napewno skorzystam, mamy isc jak juz pierwsza szostka sie przebije lekarz wtedy oceni jak jest umiejscowiona itd a poki co pytam na forum czy znacie takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Gdy rozmawialam z dentysta przez telefon mowil ze bardzo rzadko ale moga zdarzyc sie zeby nadliczbowe ale ja mysle ze nawet jesli to bylby to jeden taki nadliczbowy zab a jemu ida ewidentnie oba na dole noi na gorze ma tez spuchniete, narazie czekam az sie przebije I zobaczymy. Chcialam popytac czy moze znacie przypadki ze dzieci maja tak wczesnie zeby stale bo ja nigdy sie z czyms takim nie spotkalam dlatego jestem bardzo zdziwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

U mojej córki szóstki pojawiły się około 3 roku życia, wszystkie cztery. Co dziwne. Nie wyrosły jej piątki na dole, na górze ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×