Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropla

dlaczego kobiety są z obleśnymi mężczyznami

Polecane posty

Gość kropla

Piszą tutaj kobiety, które są zaradne, finansowo dają sobie radę, są zadbane a mają mężów dosłownie obleśnych. I nie wynika to z choroby, tylko ze zwykłego niechlujstwa, lenistwa itd. I jak w ogóle można z kimś takim uprawiać seks. Rozumiem, że jest część populacji, której nie przeszkadza nie mycie zębów, brudne skarpety, pot itd., ale dla większości jest to jednak przynajmniej uciążliwe. Rozumiem, ze ludzie z wiekiem się zmieniają, już nawet jestem w stanie przymknąć oko na jakieś nadprogramowe kilogramy, owszem do tego trzeba trochę więcej czasu żeby utrzymać ładną sylwetkę. Chociaż i tak tego nie bronię. Ale nie mycie zębów??? Chodzenie spać brudnym??? Tłuste włosy ??? Brak dbania o zarost u facetów ??? Sama byłam przez jakiś czas z mężczyzną, który na początku naprawdę dbał o siebie, ogólnie był przystojny. Z czasem przybyło mu kilogramów i poszło to w brzuch i w twarz. Brzydko to wyglądało. Facet przez 30 a wyglądał jakby był w ciąży. Najbardziej przeszkadzał mi chód, nogi szeroko rozstawione i takie kłapanie. Ech....Ale to jeszcze można przełknąć. Później zaniedbał włosy, wpadł na pomysł, że je lekko zapuści, wyglądało to okropnie. I nie tylko moje zdanie. Co do reszty oczywiście mył zęby, brał prysznic, dbał o strój. Nie był to powód, że go zostawiłam ale już był powód, że brzydziłam się w trakcie seksu i zwyczajnie nie miałam ochoty. Z czasem doszły inne pobudki i rozstaliśmy się. Nie chcę powiedzieć, że wygląd jest najważniejszy, na pewne rzeczy nie mamy wpływu, rozumiem, że ktoś przytyje kilka kilogramów, ale no cóż trzeba wziąć się w garść i spróbować coś z tym zrobić. Ale jak można z jakimś takim spać w jednym łóżku? Jak żyć? I jak jeszcze czytam, że taki facet wymaga ładnej prezencji u kobiety, to szczyt hipokryzji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Poniewaz staraly sie wyrobic przed 30, albo 40 stka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bo polki nie potrafią żyć z godnością w samotności. tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylu dylu

Kazdy się starzeje, kapcanieje i w różną stronę może to pójść. Ja się np roztylam 20 kilosow po dzieciach(i od zarcia oczywiście) i wątpię żeby mojemu mezowi to pasowało. Mój mąż lysieje, też pasie się, mi się to nie podoba, nie jest to sexy, no ale co mam zrobić? Czasu nie zatrzymam. A czasami są takie sytuacje w rodzinie i w życiu, problemy z dzieciakami, ciężkie choroby, że ludzie puszczają wiosła.

A poza tym gdy dobry,fajny partner się zapuści, to jakoś tak glupio  zapodać mu kopala w doopala tylko i wyłącznie za wygląd czy smród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kazdemu przeszkadza co innego. Ja sie kompletnie brzydze własnie osób z jakąkolwiek nadwaga, bo taka tłusta skóra jest ohydna w dotyku. sama sie nie myje przesadnie, tak co drugi dzien, wiec wymagam tego samego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a o co ci chodzi z zarostem autorko? Tzn ma dbac zeby miec zarost czy nei miec? 

ja np. lubie facetów z zarostem, a ogoleni wg mnie wyglądają jak cioty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×