Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiutka99

idziecie jutro do kościoła

Polecane posty

Gość Gość

Piszesz jeszcze o szkole fryzjerskiej, też fajny zawód jak masz zdolności artystyczne to moglabys się w tym spełniać, zrobić do tego jakiś wizaz. Z czasem otworzylabys własny salon. Ale ja bym ci radziła , żebyś jednak poszła na studia a jak to fryzjerstwo cię kręci to będziesz mogła po studiach zrobić kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Piszesz jeszcze o szkole fryzjerskiej, też fajny zawód jak masz zdolności artystyczne to moglabys się w tym spełniać, zrobić do tego jakiś wizaz. Z czasem otworzylabys własny salon. Ale ja bym ci radziła , żebyś jednak poszła na studia a jak to fryzjerstwo cię kręci to będziesz mogła po studiach zrobić kursy.

No mogę, ale tych technik też nie przekreślam. Muszę mieć różne opcje.  W tym taką,  że zaoczne i praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, asiutka99 napisał:

No mogę, ale tych technik też nie przekreślam. Muszę mieć różne opcje.  W tym taką,  że zaoczne i praca

Widzę , że dojrzale myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dojrzale siostra mówi, że nie i raczej potrzenbuje pomocy w podjęciu decyzji i w tym żeby od października nie być z niczym bo to nie będzie dobre. Mówi też ze za mało się ucze, jest w tym bardziej upierdliwa niż rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No a na tym kierunku sportowym to dużo chętnych na jedno miejsce? Fajnie, że masz siostrę, która się o ciebie troszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym było niecałe 2 statystycznie,  a na zaoczne mieli niedobór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No a na tym kierunku sportowym to dużo chętnych na jedno miejsce? Fajnie, że masz siostrę, która się o ciebie troszczy.

Ona  jest  apodyktyczna, to raczej coś takiego że ona mówi i uważa że muszę brać jej zdanie pod uwagę. Zawsze traktowała mnie bardziej jak kogoś pod opieką niż siostrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, asiutka99 napisał:

W ubiegłym było niecałe 2 statystycznie,  a na zaoczne mieli niedobór

E to spoko dasz radę. Nie musisz mieć jakichś super wyników na maturze. Na tych kierunkach co ci pisałam to było 8 a nawet 12 chętnych na jedno miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, asiutka99 napisał:

Ona  jest  apodyktyczna, to raczej coś takiego że ona mówi i uważa że muszę brać jej zdanie pod uwagę. Zawsze traktowała mnie bardziej jak kogoś pod opieką niż siostrę

Pewnie jest dużo starsza od ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

E to spoko dasz radę. Nie musisz mieć jakichś super wyników na maturze. Na tych kierunkach co ci pisałam to było 8 a nawet 12 chętnych na jedno miejsce.

No na zaoczne na bank, ale boję się matematyki na maturze, angielskiego mniej trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, asiutka99 napisał:

No na zaoczne na bank, ale boję się matematyki na maturze, angielskiego mniej trochę

Nic się nie bój , matma na maturze podstawowej nie jest trudna, ucz się korzystać z zestawu wzorów. Wejdź sobie na etrapez, co środa mają darmowe wykłady o 18-tej. Tam babka mówiła, że raz zwrócił się do niej o pomoc 36-latek, który chciał zrobić maturę , ale zgłosił się w ostatniej chwili i spędzili tylko 8 godzin na korkach. I wyobraź sobie, że zdał! Pamiętaj, mądre korzystanie ze wzorów . Zadania się powtarzają, także przerabiaj arkusze z poprzednich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W środę mam korepetycje, ale wejdę Uczę się tych wzorów no i tak sobie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie musisz wchodzić tam w środę , w inne dni też możesz, tylko w środę jest na żywo , można im zadawać pytania. Kup sobie też ich kurs do matury, warto. A może zwiększysz ilość godzin korepetycji, skoro się jeszcze nie bardzo czujesz przygotowana? Może masz jakieś braki ze szkoły i to jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobranoc Asiutka, śpij dobrze. I głowa do góry, zdasz na pewno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×