Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paprotka

Używany materac?

Polecane posty

Gość Paprotka

Kupiliśmy używane łóżeczko dla noworodka. Jestem zadowolona z jego stanu i oczywiście z ceny w porównaniu do nowego. Osoba od której kupowaliśmy sprzedała nam je z całym wyposażeniem, w tym z materacem. Taki zwykły z pianki czy gąbki jak kto woli. Wszelkie poszewki i pościel wyprałam w 90° no i został ten materac... Widać po nim, że nie był moczony (ponoć była na nim jakaś mata chroniąca), nie śmierdzi, nie jest odkształcony, jest sztywny. Ponoć niecały rok był w użytku - wiadomo, mogli nam powiedzieć cokolwiek, ale jestem w stanie w to uwierzyć patrząc na stan całości (i ich dziecko 😉 ). No ale tak czy siak jest używany. Odświeżyć go sodą i używać dalej, czy koniecznie muszę lecieć po nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotka

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Ja bym używała, przecież dziecko na nim spało A nie pies w budzie 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotka

Też tak myślę, ale co czytam jakiś artykuł to krzyczą, że musi być koniecznie nowy 😉 więc wolałam podpytać postronnych. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

Wiesz autorko sama, że taki materac nie kosztuje dużo:)

Moja siostra wzięła ode mnie łóżeczko po córce, a materac sobie dokupiła i uważam, że bardzo dobrze. Chociaż z drugiej strony teraz kupuje się dużo fajnych, ZADBANYCH używanych rzeczy. Także jak uważasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×