Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła kobieta

Czy dziecko 6-letnie ma prawny obowiązek jeść nożem i widelcem ?

Polecane posty

Gość gość
21 godzin temu, Gość gość napisał:

Rozumiem mamusie że to za trudne  WLASNE  dzieci nauczyc trudnej sztuki jedzenia nozem i widelcem, ważniejsze oglądanie tureckich telenowel i dokumentalnych ( wg was)  Dlaczego ja, Trudnych spraw itd, ale moze choc nauczcie te dzieci bokiem widelca rozdrabniac kotleta na kawałki? Mnie tez matka nie uczyła jesc nozem i widelcem i jako nastolatka wstydziłam sie tego robic publicznie bo nie miałam wprawy, ale radzilam sobie sama tak wlasnie rozdrabniając kotleta. Pamietam z podstawowki dzieci co tak wlasnie nabijały kotleta na widelec i tak jadły, strasznie mnie odrzucał ten widok bo miały buzie całe w tłuszczu i panierce, do tego nieraz im te kotlety na ziemie spadały jak były duze, albo ryby sie rozpadały na kawałki i zbierały i jadły z podłogi. Ale to było ponad 20 lat temu, teraz niby taka moda na dzieci jako takie ważne itd, nie mozecie isc do pracy bo matka 24/h to gorsze niz kopalnia, a nie potraficie tych dzieci kotleta na kawałki nauczyc kroic. Żałosne

Tak jest, pamiętam te dzieci w podstawówce wbijające  kotlety na widelec a potem łapą je ściągały z widelca, albo brały do ręki te kotlety i te tluste łapska wycierały w ubrania, o fuj. Ale to były świeżo pokomunistyczne czasy, ogólna bieda i nikt się ''gówniarzami'' za bardzo nie przejmował, teraz ''mama na pełen etat'', ''praca w domu 24 h, ''to my wychowujemy przyszłe pokolenia '' itd, a nie potrafią tych dzieci nauczyc jesc kotleta jak ludzi,choc latami siedzą z nimi w domu. Cyrk na kółkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×