Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buuu

czy mogłaby być to ciąża

Polecane posty

Gość Buuu

Cześć. Nie pisze aby dostać komentarze ze stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji itp . Pisze aby mniej więcej ktoś może wyprowadził mnie z błędu.  Nie pamietam dokładnie kiedy miałam okres w lutym ale gdzieś na początki. W styczniu dostałam 4.01 wied w lutym tez powinno być mniej więcej tak bo okres mam co 30-31 dni czasami opóźni się o dzień góra dwa. 

22 kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia mniej więcej wyliczając były to dni płodne nie pamietam już czy przed czy po owulacji ale bardziej prawdopodobne ze już po. Wtedy tez złapał mnie wyrostek robaczkowy wiec ten seks był bardzo krótki i wytrysk poza mną . Następnego dnia rano to samo. Bardzo szybko i wytrysk poza mna. Wiem ze przed wytryskiem jest możliwość ze jakieś plemniki są i może dojść do zapłodnienia tym bardziej w dzień płodny. 23 pojechałam do szpitala wievzorem z wyrostkiem a 24 badała mnie pani ginekolog która stwierdziła ze nie mam dni płodnych na usg jedynie płyn w zatoce douglasa i tyle ...25 miałam laparaskopowo usuwany wyrostek i przyznaje przez zabiegiem

mega się stresowałam. Okropnie się czułam ciagle wymitoowalam

itp.no i na początku marca czyli 4-6.03 powinnam dostać okres ale do dnia dzisiejszego go nie ma. W międzyczasie w tym okresie na początku po antybiotyku dostałam grzybicy stosowałam maść i przez dosłownie chwilkę widziałam ślady krwi na śluzie . Wtedy tez zaobserwowałam u siebie mniej więcej taki śluz jaki mam w dniu owulacji czyli przezroczysty i „ galaretowaty”. Nie robiłam jeszcze testu bo mi nie po drodze jeszcze do sklepu. Kilka dni temu gorączkowalam 2 dni po 38-37 stopni ale moja siostra ok tydzień wcześniej miała ro samo wiec myśle ze to jakiś wirus ...nie ukrywam ze dość mocno się stresuje i obawiam ciąży przez co teoretycznie tez może opóźniać mi się okres. Gdybym była w ciąży byłby to już ok 3 tydzień. Poza brakiem okresu nic mi nie jest. Oprócz tego ze schudłam w przeciągu miesiąca 4kg bo bylam

na diecie po operacji, odstawiłam mięso, i ogólnie nie mam apetytu zbyt wielkiego ale tak zawsze mam przez stres kiedyś tak się zdarzało i doprowadzalam nawet do omdleń. No i od kilku dni obserwuje śluz i jest rzadki i przezroczysto mleczny ciągnący czyli tez przypuszczalnie podobny do takiego jaki mam w dni płodne.

moze być tak ze miesiączki w marcu nie dostalam

przez stres a teraz normalnie przechodzę dni plodne i owulacje a po tym znowu zacznę miesiączkowac? Jest taka opcja ? Czy to by było zbyt dziwne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak nie test do do wróżki idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomba

...ko nie wiesz co to jest test? Albo do lekarza idz. Opisujesz tu jaki masz sluz a kogo to obchodzi? Jestes obrzydliwa bo od czytania tego az sie rzygac chce. Lekarz jest po to zeby udzielal porady w takich sprawach a nie dziewczyny z lafe. Zaraz ci tu wrozbe z fusów zrobie . O wyszli ze ciaza, na dodatek mnoga jefno bedzie murzynem drugie rude a trzecie z ogonem. Pasuje taka teoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

Zrób test, idź na beta hcg albo do ginekologa. Innej rady nie ma. Nikt ci online nie pomoże.

Skoro jest możliwość ciąży to chyba wiesz że nie ma innej opcji jak powyższe. 

Przyczyny braku okresu są różne ale żeby drążyć temat dalej trzeba wykluczyć ciążę. Skieruj się więc na test albo do laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buu

Dziękuje. Takie odpowiedzi szanuje spokojne a nie takie jak ta powyżej :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka
1 minutę temu, Gość Buu napisał:

Dziękuje. Takie odpowiedzi szanuje spokojne a nie takie jak ta powyżej 🙂

No "pacz" sama nie wiedziala ze jest ktos taki jak ginekolog? Hahaha a potem sie dziwi ze kogos bulwersuje milion takich samych tematów na kafe. Naszczaj na telefon to ci powiemy co ci dolega. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czekaj, już wyciągam szklaną kulę i sprawdzam czy jesteś w ciąży... idź na betę albo po test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buu

Wiem co to jest ginekolog i wiem co to jest test ale z pewnych względów nie mam nawet jak kupić test a co dopiero w chwili obecnej iść do ginekologa 😉 jak będzie taka możliwość od razu pójdę. Zastanawiam się po prostu i tyle i czekalam na odpowiedzi bo ktoś może miał podobnie ze po takim zabiegu nie dostał miesiączki czy mocno się opóźniła :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flap

bez przesady,na bank nie jesteś w ciąży, okres ci się zatrzymał bo złapał cię jakiś wirus kto wie czy czasem nie masz powikłanń po usunięciu wyrostka w postaci gorączki i zatrzymania okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

Raczej przez antybiotyk ci sie opoznis, ale test powinnas wykonac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buu

No właśnie wiem ze okres może się opóźnić z wyniki stresu związanego s operacja ale właśnie tez może tym ze przechodziłam z wyrostkiem 4 dni jak nie 5 i miałam stan zapalny i czyszczona otrzewna. Dzięki za odpowiedz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza
5 minut temu, Gość Buu napisał:

Zastanawiam się po prostu i tyle i czekalam na odpowiedzi bo ktoś może miał podobnie ze po takim zabiegu nie dostał miesiączki czy mocno się opóźniła 🙂

Ale i tak ci nic nie da odpowiedź że ktoś inny tak miał. U ciebie wcale tak samo nie musi być. Nie ma sensu się sugerować.

18 minut temu, Gość Buuu napisał:

24 badała mnie pani ginekolog która stwierdziła ze nie mam dni płodnych na usg jedynie płyn w zatoce douglasa i tyle

A tu jest ciekawe bo wg tego co kojarzę to płyn w zatoce Douglasa pojawia się m.in. po owulacji więc było po dniach płodnych ale nie wyklucza to że nie mogłaś zajść w ciażę wcześniej właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

Jasne, że jest możliwość ciąży ale Ja obstawiam stres. Pół roku nie miałam miesiączki po silnym stresie, też się obawiałem ciąży robiłam testy, chodziłam do ginekologa co chwilę. Myślę, że jak tylko pojawi się możliwość  oprócz  wykluczenia ciąży powinnaś zrobić badania też pod kątem chorób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuu
14 minut temu, Gość aza napisał:

Ale i tak ci nic nie da odpowiedź że ktoś inny tak miał. U ciebie wcale tak samo nie musi być. Nie ma sensu się sugerować.

A tu jest ciekawe bo wg tego co kojarzę to płyn w zatoce Douglasa pojawia się m.in. po owulacji więc było po dniach płodnych ale nie wyklucza to że nie mogłaś zajść w ciażę wcześniej właśnie.

Tak pojawia się zaraz po owulacji dlatego tak jak myśle właśnie w tych dniach 19-23 miałam ta owulacje ale z tego bólu teraz nie pamietam chociaż zazwyczaj zwracam na to uwagę. Mialam udać się na kontrole po miesiączce aby zobaczyć czy płynu jest więcej ale go nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

Tak więc zrób test a potem szukaj dalej jeśli to nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buu
12 minut temu, Gość Gocha napisał:

Jasne, że jest możliwość ciąży ale Ja obstawiam stres. Pół roku nie miałam miesiączki po silnym stresie, też się obawiałem ciąży robiłam testy, chodziłam do ginekologa co chwilę. Myślę, że jak tylko pojawi się możliwość  oprócz  wykluczenia ciąży powinnaś zrobić badania też pod kątem chorób. 

Ja również miałam wcześniej sytuacje w której opóźniał mi się okres ok tygodnia i nawet nie pamietam dlaczego i wykonywałam testy. Można gdybać co prawda tak jak większość pisze i dopiero test mi powie czy jestem czy nie jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×