Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
Obrzydzony

Obrzydzenie

Polecane posty

Witam ­čÖé Jestem nowy wi─Öc prosze o wyrozumienie ­čÖé Mam na imi─Ö Jacek i jestem rocheno i jakby nie patrze─ç mam w ko┼äcu do kogo sie przytuli─ç ( tak, wole przytulanie od seksu ale to inna sprawa ). Ju┼╝ od gimnazjum chcia┼éem tej jedynej, kompana, przyjaciela i ┼╝ony w jednym tak aby┼Ťmy razem przeszli przez trud zwany ┼╝yciem niestety ... patrzy┼éem jak koledzy wykorzystywali seksualnie znajome i zabierali sie za nastepne pozbawiajac je dziewictwa a ja gimnazjum i liceum marzy┼éem o tej jedynej na ca┼ée ┼╝ycie. Do czasu a┼╝ w ko┼äcu postanowi┼éem pomoc szcze┼Ťciu i sam zacz─ů┼éem zagadywa─ç, pr├│bowa─ç niestety ze skutkiem ... nik┼éym ­čśä Ale stara┼éem sie nie ┼éama─ç, koledzy kt├│rzy ju┼╝ mieli dwunast─ů na koncie i wiecej radzili ┼╝e "ka┼╝da potwora znajdzie swojego amatora itd". U┼Ťmiecha┼éem sie przez ┼ézy widzac jak to m├│wi─ů i wychodza z jaka┼Ť dziewczyn─ů do kina. Ja wraca┼éem na stancje do nauki liczac ┼╝e mo┼╝e w przysz┼éo┼Ťci kt├│ra┼Ť zwr├│ci na mnie uwage jak bede mia┼é pieni─ůdze. Po pewnym czasie da┼éem sobie spok├│j wiedzac ┼╝e seks i mi┼éo┼Ť─ç najwyra┼║niej nie s─ů dla mnie i jak juz straci┼éem nadzieje i zoboj─Ötnia┼éem na kobiety BUM pojawi┼éa sie ona. Poznali┼Ťmy sie przez internet i zaiskrzy┼éo ... przynajmniej ona tak m├│wi┼éa, ale mia┼éa ch┼éopaka od niej 20 lat starszego doros┼éego m─Ö┼╝czyzne. Pomy┼Ťla┼éem trudno nie moge szukac wiecznie dziewicy ( cho─ç uwa┼╝am ┼╝e akt seksualny to najwieksza intymno┼Ť─ç i oznaka zaufania jaka mozna kogo┼Ť obdarzy─ç tylko raz w ┼╝yciu, tak wiem pochrzaniona ideologia w tychczasach ale tak mam ) zw┼éaszcza ┼╝e dziewczyna mia┼éa wtedy 25 lat jak j─ů pozna┼éem. Okaza┼éo sie ┼╝e zostawi┼éa tego ch┼éopa ( podobno dla mnie ) pisali┼Ťmy czesciej, by┼éa nie tylko jedyn─ů dziewczyn─ů kt├│ra mi odpisywa┼éa ale sama czesto pisa┼éa pierwsza, no ┼Ťlepy by zauwazy┼é ze co┼Ť jest na rzeczy. Um├│wili┼Ťmy sie na wsp├│lny wyjazd do innego miasta w kt├│rym jeszcze nie byli┼Ťmy ┼╝eby pozwiedza─ç. Kupi┼éem bilety, pojecha┼éem, ┼Ťwietnie sie dogadywali┼Ťmy. ona zapyta┼éa czy chce z ni─ů stworzy─ç zwi─ůzek. ┼Üwiat zawirowa┼é, dot─ůd niewyobra┼╝alny, niedost─Öpny wr─Öcz dla mnie ┼Ťwi─Öty graal, co┼Ť co inni mieli na skinienie a ja widzia┼éem tylko na obrazkach b─Ödzie moje. Nie chodzi┼éo mi o seks, chodzi┼éo o g┼é├│d emocjonalnego zwi─ůzku. Stwierdzi┼éem okej jeden du┼╝o starszy ex nie zepsuje mi szczescia cho─ç bola┼éo momentami, ale w ko┼äcu zostali┼Ťmy para i przeprowadzi┼éem sie do jej miasta, wsp├│lnie wynajeli┼Ťmy mieszkanie i ... sie zacze┼éo. Pewnego wieczoru poprosi┼éa ┼╝ebym kupi┼é jej wino, i jak juz prawie wypi┼éa ca┼é─ů zawarto┼Ť─ç ( bardzo ┬álubi alko ) oznajmi┼éa ┼╝e jak mamy spedzi─ç ze sob─ů ca┼ée ┼╝ycie ( wiedzia┼éa ┼╝e chce sie jej o┼Ťwiadczy─ç ) to musimy zna─ç siebie na wskro┼Ť. Ka┼╝dy fakt z przesz┼éosci. Zblad┼éem bo wiedzia┼éem co to oznacza, Ona powie co┼Ť czego nie chce us┼éysze─ç ( jak ca┼éowanie sie z jeszcze innym facetem na imprezie bez zwi─ůzku ) a ja bede sie musia┼é przyznac ┼╝e jest moj─ů pierwsz─ů pod kazdym wzgl─Ödem ( ba┼éem sie tego bo pare kobiet odmawia┼éo mi dalszych relacji wiedz─ůc ┼╝e z nikim nie nigdy nie by┼éem ) ale stwierdzi┼éem okej miejmy to za sob─ů nie bedzie az tak ┼║le ... o ja g┼éupi. Zaczne od tego ┼╝e pierwszego ch┼éopaka mia┼éa ju┼╝ w wieku 14 lat ( dla mnie to jeszcze dziecko du┼╝o za wczesnie na pierwszy zwi─ůzek ) i od razu zaczeli uprawiac seks, jej mama kupi┼éa jej z tego wzgl─Ödu tabletki antykoncepcyjne ( 14 lat !) bo ba┼éa sie ┼╝e c├│rka zajdzie w ci─ůze, sprawi┼éo to ┼╝e moja luba jak uprawia┼éa seks z jej pierwszym ch┼éopakiem to nie u┼╝ywali prezerwatyw ( tu pojawi┼éy sie pierwsze nudno┼Ťci jak sie o tym dowiedzia┼éem ) i ma┼éo tego, spuszcza┼é si─Ö w niej jak chcia┼é, w ustach i w pochwie. Nie chcia┼éem tego s┼éuchac i jej to powiedzia┼éem ale oznajmi┼éa ┼╝e chce abym, wiedzia┼é. Pomy┼Ťla┼éem ┼╝e jest to obrzydliwe prawie od razu zwymiotowa┼éem ale nie to by┼éo najgrosze. Okaza┼éo sie bowiem ┼╝e po 3 latach zwi─ůzku go ... zdradzi┼éa. I to by┼é cios poni┼╝ej pasa. My┼Ťla┼éem ┼╝e zdradzi┼éa go ca┼éuj─ůc sie z kim┼Ť ale nie ... uprawia┼éa jednorazowy jak to nazwa┼éa, kole┼╝e┼äski seks z kolego z ┼éawki w liceum ... i jej kolega r├│zwni┼╝ sie w niesj spu┼Ťci┼é ( o czym nie zapomnia┼éa omieszka─ç, lubi jak faceci w niej ko┼äcza co te┼╝ mi powiedzia┼éa ). By┼éem w ci─Özkim szoku, zdrada, seks bez zobowi─ůza┼ä i prezerwatywy do tego ko┼äczyli w niej? Potem wywalili ja z liceum, w mi─Ödzy czasie uprawia┼éa seks z kobieta ( homoseksualny ) z kt├│ra krad┼éa ze sklep├│w jak to ona nazwa┼éa "drobnostki" juz w gimnazjum. Szok i niedowierzanie nie m├│wi─ůc juz o narkotychach kt├│re za┼╝ywa┼éa. Potem nasta┼éy czasy 40 paroleniego m─Ö┼╝czyzny z brzuszkiem kt├│ry by┼é budowla┼äcem ( nikogo nie oceniam ale ... taki typowy patol, cholera oceni┼éem ...) I zostawi┼éa go po 5 latach zwi─ůzku dla mnie ( tak ┬ámi powiedzia┼éa jak zaczeli┼Ťmy by─ç razem ) ┬á.... no kurcze super ... ale to nie koniec. na dwa tygodnie przed um├│wionym spotkaniem ze mn─ů gdzie lecia┼éy ju┼╝ teksty typu "dobranoc skarbie", " jeste┼Ť taki do mnie podobny", i podobno ┼╝artobliwe " hej m─Ö┼╝u" okaza┼éo sie ┼╝e przyjecha┼é jaki┼Ť typ z Londynu pochodz─ůcy z jej miasta kt├│rego pozna┼éa na jakiej┼Ť imprezie, upili sie, zaproponowa┼éa ┼╝eby pojechac do niego bo mieszka┼éa wtedy z matk─ů, zaczeli sie ca┼éowa─ç i ... przespa┼éa sie z nim, i jak sama to okre┼Ťli┼éa sama chcia┼éa bo kolega by┼é zaskoczony, on tego nie planowa┼é, "pieprzy┼é mnie p├│┼étorej godziny a┼╝ ju┼╝ mia┼éam dosy─ç i jak kaza┼éam mu doj┼Ť─ç to doszed┼é we mnie w pare sekund, ┼Ťwietny misiek" tak go okre┼Ťli┼éa. Oczywi┼Ťcie kazdy seks ko┼äczy┼é si─Ö tym ┼╝e si─Ö w ni─ů spuszczali, albo na ni─ů, albo w usta ( sama mi powiedzia┼éa ┼╝ebym jej tego nie robi┼é bo tego nie lubi a o ┼éykaniu juz nie wspomni bo miewa odruchy wymiotne, fajnie, ja nie moge ale kolega z klasy i przypadkowy m─Ö┼╝czyzna kt├│rego pozna┼éa tego samego wieczoru co go pozna┼é─ů ju┼╝ mo┼╝e )... i okazjonalny anal z koleg─ů w liceum ale to ju┼╝ powiedzia┼éa z niet─Ög─ů min─ů. Nie zareagowa┼éem (tylko od razu pobieg┼éem zwymiotowa─ç), nie tylko nie by┼éa dziewic─ů ( ale kij z tym ) ale okaza┼éo si─Ö ┼╝e anio┼é w kt├│rym sie zakocha┼éem, kt├│ry jako jedyny obdarzy┼é mnie najwaspanialszym uczuciem na ┼Ťwiecie o kt├│rym zawsze marzy┼éem by┼é typem kobiety kt├│re przyprawiaj─ů mnie o md┼éo┼Ťci i nawet na takie nie patrze, niestety by┼éo ju┼╝ za p├│┼║no, kocha┼éem j─ů i cholernie nie chcia┼éem by─ç sam ale to nie jest najgorsze. Budzi┼éem sie w nocy ┼╝eby zwymiotowac, mia┼éem koszmary ┼╝e mnie zdradza albo ┼╝e z kim┼Ť uprawia seks bez mi┼éo┼Ťci, nieprzespane noce, z┼éy humor, horror. Ona sama jak sie dowiedzia┼éem ┼╝e jest moja pierwsza pod kazdym wzgl─Ödem rozp┼éaka┼éa si─Ö i rzuci┼éa mi sie w ramiona m├│wi─ůc ┼╝e to piekne ┼╝e dla niej poczeka┼éem ... szkoda s┼é├│w. Po p├│┼é roku cierpienia postanowi┼éem pogodzi─ç sie z faktem ┼╝e moja kobieta jest jedn─ů z tych "wyzwolonych", dog┼é─Öbnie zbada┼éem temat i postanowi┼éem ┼╝e skoro kocham i akceptuje j─ů to musze akceptowa─ç jej przesz┼éos─ç i to co robi┼éa ( narkotyki, alko, seks bez gumy w ka┼╝da dziure i homoseksualny, szlajanie sie problemy z prawem ). By┼éo cie┼╝ko i ca┼éy czas mnie to m─Öczy ale kocham j─ů i chce sie jej o┼Ťwiadczy─ç. Pewnego jednak dnia oznajmi┼éa mi ┼╝e przeszuka┼éa mi fejsbuka bo mi nie ufa, bo co┼Ť ukrywam i kogo┼Ť mam na oku. Ja, ja nawet nie umiem zagadac do dziewczyny kt├│ra i tak odemnie ucieka jak mnie widzi ( zgadza sie, moja dziewczyna by┼éa odwazniejsza i gdyby nie ona to pewnie do dzi┼Ť by┼ébym sam ), zdenerwowa┼éem si─Ö bo w domu mnie tak kontrolowano, poczta, komunikatory telefon, nawet jak ju┼╝ by┼éem pe┼énoletni ( plus naruszenie nietykalnosci cielesnej, moja kochana mama mnie bi┼éa od 4 roku ┼╝ycia do 20, tak wiem ale przecierz jej nie oddam dlatego postanowi┼éem sie wyprowadzi─ç ). Powiedzia┼éem ┼╝e s─ůdz─ůc po faktach to ja powinienem jej przeszukac wszystkie komunikatory z jakich korzysta ale tego nie zrobie bo sie takim zachowaniem brzydze i wiele os├│b ju┼╝ mi tak robi┼éo jednak moja ukochana stwierdzi┼éa ┼╝e moge bo ona nie ma nic do ukrycia. Nie zrobi┼éem tego jednak ... narazie. Dosz┼éo do pierwszej k┼é├│tni o gospodarstwo domowe i us┼éysza┼éem s┼éowa o ostatnim jej kochanku kt├│rego mia┼éa na jedn─ů noc ( i nawet nie by┼é jej koleg─ů tylko przypadkowym typem z parkietu ) ┼╝e "On to przynajmniej co┼Ť osi─ůgn─ů┼é bo ma firme w anglii i gdyby nie Ty to pewnie by mnie tam zabra┼é ┼╝ebym z nim zamieszka┼éa ". Zabola┼éo jak diabli, bardziej ni┼╝ ciosy wyprowadzane przez matke ale prze┼ékn─ů┼éem to bo znam swoj─ů warto┼Ť ( chyba ), pod koniec k┼é├│tni zapyta┼éem tylko czy nadal utrzymuje z nim kontakt, ona oznajmi┼éa ┼╝e nie, ┼╝e jak zaczeli┼Ťmy byc razem to przesta┼éa sie do niego odzywac. Ucich┼éo, ale pewnej nocy wr├│ci┼éo, mia┼éem sen z ni─ů i z jej koleg─ů w roli g┼é├│wnej ( raczej koszmar ) i omamiony ┬áwiedzac ┼╝e mam przyzwolenie przeszuka┼éem jej fejsbuka i inne komunikatory, znalaz┼éem ka┼╝dego jej fagasa i okaza┼éo sie ┼╝e nie tylko utrzymuje kontak z ka┼╝dym kochankiem i ch┼éopakiem, ale te┼╝ sama proponuje im spotkania, i nie przesta┼éa tego robic jak ju┼╝ zaczeli┼Ťmy by─ç razem. Okaza┼éo sie nawet ┼╝e jak ju┼╝ mieszkali┼Ťmy razem to ostatniemu kochankowi co "robi┼é j─ů p├│┼étorej godziny" ... proponowa┼éa kino ( nie wiedzia┼éem o tym spotkaniu) i ... "wpadnij do mnie na mieszkanie na pizze, piwo i takie tam ... ­čśë " , zgadza sie, tak mu napisa┼éa ( ja wtedy by┼éem w pracy ). By┼éem w szoku, zrobi┼éem jej awanture o to ┼╝e mnie ok┼éama┼éa i ┼╝e utrzymuje z nimi kontakt, Ona zacze┼éa na mnie krzycze─ç ┼╝e jestem za┼Ťciankowym katolem ( jestem atesit─ů ) i to co ona cytuje " przerobi┼éa " to nic w por├│wnaniu do jej kole┼╝anek. ┼╗e to tylko koledzy do seksu byli i tyle i ┼╝e mam ... szukac akademika jak ten zwi─ůzek mi nie pasuje i ┼╝e nadal bedzie z nimi gadac bo to koledzy i nie mam prawa jej zabraniac kontakt├│w.
Jestem w ci─Özkim szoku, ja jej odda┼éem wszystko i jak widac zniose wszystko a ona jak jest jaki┼Ť problem to idzie na ┼éatwizne w stylu nie to nie wypad ( podejrzewam ┼╝e tak maja ludzie kt├│rzy mieli du┼╝o kochank├│w i partner├│w, widzac jak ┼éatwo im to przychodzi nie chca rozwi─ůzywac problem├│w w zwi─ůzku, zepsuta zabawka, kupie sobie now─ů ) ┬árobi┼éa obrzydliwe rzeczy ┬ámiedzy innymi po to aby ┬á bo chcia┼éa sieprzypodoba─ç nowopoznanemu koledze. Kradzie┼╝e, narkotyki, uzale┼╝nienie od alko, seks homoseksualny, zdrada, seks 2 krotny bez mi┼éosci, wszystko bez prezerwatywy ze spustem w niej bo tak lubi. Ma┼éo tego ostatniemu nie do┼Ť─ç ┼╝e da┼éa to jeszcze mu potem doradza┼éa odnosnie ┬ázwi─ůzk├│w i pociesza┼éa ( darmowy selks i porada psychologiczna ) a ja musze po ni─ů je┼╝dzi─ç, robi─ç zakupy ogarniac mieszkanie i szanowac kochac liczac ┼╝e mo┼╝e dzi┼Ť sie bedziemy kocha─ç I MUSZE PATRZEC JAK MOJEJ LUBEJ BARDZIEJ ZALEZY NA SPOTKANIU Z GO┼ÜCIEM NA JEDNA NOC DO KINA NIZ JEMYU SAMEMU " HEJ BEDZIESZ STRASZNIE TESKNIE, NIE MOGE MAM PRZYLOT DOPIERO JUTRO, HEJ ZMIENI┼üE┼Ü NUMER COS NEI TAK CZEMU SIE NIE ODZYWASZ ITD" ┬á). Nie wiem co mam zrobi─ç zw┼éaszcza ┼╝e nie jestem typem faceta co przebiera w kobietach. Codziennie wymiotuje, nie uprawiam z nia seksu odk─ůd sie o tym dowiedzia┼éem ┬ái nie ca┼éuje jej bo sie brzydze, nie moge spa─ç, nie moge dostac przy niej erekcji bo w jeden moment przesta┼éa by─ç atrakcyjna tylko sta┼éa sie dla mnie zwyk┼éym pojemnikiem ... co ja m├│wie ... zlewem na ... dla koleg├│w. Ona wysy┼éa mnie do psychologa m├│wi─ůc ┼╝e to ja mam problem bo ┬ápoligamia jest rozwi─ůzaniem a monogamia to z┼éo i ┼╝e jakby sie przespa┼éa z 7 facetami to dopiero mo┼╝na by ja nazwa─ç .... Nie mam zamiaru i┼Ť─ç do psychologa bo dobrze wiem ┼╝e nie mam problemu tylko preferencje a to ┼╝e nie moge wybrac tylko brac co daja to inna sprawa ( nie jestem najprzystojniejszy ). Dlatego pytam sie was bo znajomi i rodzina nie potrafia mi doradzi─ç czy taka osoba jest warta pierscionka, zdradzi mnie tak jak to zrobi┼éa w przesz┼éosci czy mo┼╝e juz zdradzi┼éa z pizza piwem i jakim┼Ť tam jak ju┼╝ byli┼Ťmy razem ... jestem za┼éamany szczeg├│lnie ┼╝e widze jak m─Ö┼╝czy┼║ni traktuj─ů kobiety. " Ca┼ée ┼╝ycie chcia┼éem tylko kawa┼éeczek tego tortu, wielbi┼ébym go, nosi┼é na r─Ökach i kocha┼é do ko┼äca, inni koledzy nadgryzali nowiutki tort i wyrzucali id─ůc po nast─Öpny, a mi zosta┼éy obspermione okruszki kt├│re m├│wi─ů mi ┼╝e jej kochanek wiecej osi─ůgna┼é". Podczas seksu wydziela sie oksytocyna odpowiedzialna za poczucie blisko┼Ťci, jak ja mam sie czu─ç kochany jak ju┼╝ podobno kocha┼éa dwa razy i dawa┼éa bez mi┼éosci, mam wra┼╝enie ┼╝e uczucia ju┼╝ dla mnie zabrak┼éo ┬á( co widac po zachowaniu, jak chce j─ů przytuli─ç to sie ods├│wa m├│wi─ůc ┼╝ebym przesta┼é bo to g┼éupie ). ┬á Info Dla wyzwolonych pa┼ä, podobno jestem z nich najlepszy w ┼é├│┼╝ku ale jestem realist─ů i pewnie kazdemu tak m├│wi┼éa wi─Öc to nie kompleksy czy zazdro┼Ť─ç ┬á... powiem wam szczerze ... to zwyk┼ée obrzydzenie ... ( wybaczcie b┼éedy i sk┼éadnie, r─Öce mi drza┼éy jak to pisa┼éem )

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
Go┼Ť─ç Gosc

Ja prdl, odpu┼Ť─ç sobie t├á szmat─Ö ch┼éopaku , szok , to jest ... , totalny ...iszon┬á

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Gosci

CHcialbys miec taka zone ktora bedziezz szuka┼é po dyskotekach pabach hotelach ? Takiego szczescia szuka┼ée┼Ť ? Szok po prostu , ona lubi anal a to droga do hifa ch┼éopie szanuj sie┬á

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç kobieta37

Na milion procent bedzie Cie zdradzac. Zastan├│w sie czy chcesz takiego zycia? Ona Ciebie nie kocha.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç go┼Ť─ç

wkr─Öca was, bo jest nad wyraz aktywny i si─Ö g┼éupio ┼Ťmieje a nie ma z czego...

Udost─Öpnij ten post

Niestety nie wkr─Öcam cho─ç rozumiem Twoje podejscie ┼╝e moge ale uwierz mi chcia┼ébym, dopiero zauwazy┼éem ze ucie┼éo pocz─ůtek kt├│ry wklejam tu bo tekst na poczatku przestaje mie─ç sens┬á

Witam ­čÖé Jestem nowy wi─Öc prosze o wyrozumienie ­čÖé Mam na imi─Ö Jacek i jestem studentem/pracuj─ůco dorabiaj─ůcym gdzie sie da. Jaki┼Ť czas temu pozna┼éem dziewczyne. Jest niesamowita i j─ů uwielbiam, kocham i jestem jej wdzi─Öczny za to ┼╝e jako jedyna zwr├│ci┼éa na mnie uwage i mnie chcia┼éa. Poznali┼Ťy si─Ö jak mia┼éem 24 lata, do tej pory by┼éem sam z prostego wzgl─Ödu ( nie boje sie tego przyznac ) ┼╝adna mnie nie chcia┼éa ­čÖé Cieszy┼éem si─Ö jak dziecko jak zaczeli┼Ťmy by─ç razem, znajomym i rodzicom w ko┼äcu udowodni┼éem ┼╝e nie jestem gejem no i jakby nie patrze─ç mam w ko┼äcu do kogo sie przytuli─ç ( tak, wole przytulanie od seksu ale to inna sprawa ). Ju┼╝ od gimnazjum┬á

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç AZXC

Stary nie patrz na koleg├│w, wielu facet├│w znalazlo swoje polowki pod 30tke ­čśä

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Gosc

Urodzi ci dziecko a potem zabierze sie z dzieckiem do innego i obcy bedzie ci dzuecko wychowywał i moze skrzywdzic dzuecko, pamietaj uwazaj by cie nie wkręciła w ciaze , bo takie dzifki tak potrafia 

Udost─Öpnij ten post

Nie chce dziecka jest hedonistk─ů. Przepraszam was za b┼é─Ödy ortograficzne stara┼éem sie je poprawi─ç ale jak teraz to czytam to oczy mnie piek─ů od liter├│wek a na tym forum chyba nie moge edytowa─ç ...

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Go┼Ť─ç

Ty jakis ulomny jeste┼Ť czy zaburzony ┼╝e z kim┼Ť takim jeste┼Ť?┬á

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç gosc
7 minut temu, Obrzydzony napisał:

Nie chce dziecka jest hedonistk─ů. Przepraszam was za b┼é─Ödy ortograficzne stara┼éem sie je poprawi─ç ale jak teraz to czytam to oczy mnie piek─ů od liter├│wek a na tym forum chyba nie moge edytowa─ç ...

Po co ciagle przepraszasz?Laski lubia pewnych siebie chlopak├│w.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Gosc

Kobieta dno, facet swiadomie z taka sie żeni a pozniej płacz na forum 

Udost─Öpnij ten post

jeszcze nie ┼╝eni, dopiero sie o tym dowiedzia┼éem po prawie 2 latach zwi─ůzku wi─Öc najpierw sie wyp┼éacze a potem zadecyduje czy chce reszte ┼╝ycia sp─Ödzi─ç sam ­čÖé┬áale dzi─Öki za wsparcie ­čśë

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Noway000

Fuj. Patuska. Zrob sobie dodatkowe platne badania na wenery typu chlanydia mykoplasma rzezaczka itd.

A potem znajdz sobie jakas normalna dziewczyne.

Nie wierze ze nie widziales po jej wygladzie ze to patola. To jest niemozliwe. Nie wiem tatuaze makijaz solarium wyzywajace ciuchy. Nic?

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Noway000

Wyobrazam sobie jak ta "hedonistka" zneca sie nad dzieckiem jak je jakis alfa splodzi... bedzie je chciala podrzucic jakiemus porzadnemu. Nie daj sie na to nabrac. Bo Tobie da na wychowanie a bedzie sie prula po katach.ble.

Wpisz sobie w wyszukiwarke alpha widow.

Kobieta dno. Zawsze szukajaca innych bolcow. To sie nie zmieni. Chyba ze juz nikt jej nie bedzie chcial.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç
Komentujesz jako go┼Ť─ç. Je┼Ťli posiadasz konto, zaloguj si─Ö.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywr├│─ç formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw├│j link b─Ödzie automatycznie osadzony.   Wy┼Ťwietla─ç jako link

×   Twoja poprzednia zawarto┼Ť─ç zosta┼éa przywr├│cona.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz wklei─ç zdj─Ö─ç bezpo┼Ťrednio. Prze┼Ťlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç