Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niehbass

Jak można kochać dwóch mężczyzn na raz???

Polecane posty

Gość niehbass

Żona mnie zdradziła. Ma romans z facetem z pracy. Jesteśmy juz po wielu kłótniach o to. Oczywiście biorę rozwód i kończę tą sprawę. Chcę tylko zapytać czy to mozliwe co mówi. Powiedziała że ona kocha nas obu. Czy wy kobiety tak potraficie? Kochać dwóch mężczyzn? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość niehbass napisał:

Żona mnie zdradziła. Ma romans z facetem z pracy. Jesteśmy juz po wielu kłótniach o to. Oczywiście biorę rozwód i kończę tą sprawę. Chcę tylko zapytać czy to mozliwe co mówi. Powiedziała że ona kocha nas obu. Czy wy kobiety tak potraficie? Kochać dwóch mężczyzn? Jak to jest?

nie, i mówimy tu o zarówno kobietach jak i mężczyznach. Człowiek w sercu ma miejsce tylko dla jednej osoby o charakterze partnerskim. Jeśli angażuje sie w relacje z więcej niż jedną osobą, to można założyć, że nie kocha żadnej z tych osób i relacja ma charakter konsumpcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość niehbass napisał:

Żona mnie zdradziła. Ma romans z facetem z pracy. Jesteśmy juz po wielu kłótniach o to. Oczywiście biorę rozwód i kończę tą sprawę. Chcę tylko zapytać czy to mozliwe co mówi. Powiedziała że ona kocha nas obu. Czy wy kobiety tak potraficie? Kochać dwóch mężczyzn? Jak to jest?

I słusznie kończ sprawę, kłamie Ci w żywe oczy. To małpa która szuka innej gałęzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niehbass

Tak, kończę to małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

trudno w to uwierzyć ale można.  Też kocham dwóch  nie zdradziłam męża ale tak do końca nie czuję się z tym dobrze staram się jak mogę żeby tego nie odczuł a uczucie do tamtego nie wygasło pomimo braku kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Nie wiem jak można, pojęcia nie mam w ogóle. Chyba buja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można  🙂

np. Tatę i brata i ....o to już więcej niż dwóch  😉

no a tak poważnie:

autorze, skoro decyzja u Ciebie podjęta... to po co zadajesz pytania? Odpowiedzi mogą jedynie zasiać wątpliwości... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc

Nie można 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

trudno w to uwierzyć ale można.  Też kocham dwóch  nie zdradziłam męża ale tak do końca nie czuję się z tym dobrze staram się jak mogę żeby tego nie odczuł a uczucie do tamtego nie wygasło pomimo braku kontaktu

NIE KOCHASZ ANI JEDNEGO ANI DRUGIEGO, JESTEŚ PO PROSTU INTERESOWNA, TO NIE MIŁOŚĆ

MIŁOŚĆ TO WZAJEMNA WIĘŹ KTÓREJ TY NIE DOŚWIADCZASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko monogamiczna para jest w stanie doświadczyć pełni miłości gdzie dwoje ludzi sie wzajemnie uzupełnia. Wszystko inne to fałsz i kaprysy grzesznego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

NIE KOCHASZ ANI JEDNEGO ANI DRUGIEGO, JESTEŚ PO PROSTU INTERESOWNA, TO NIE MIŁOŚĆ

MIŁOŚĆ TO WZAJEMNA WIĘŹ KTÓREJ TY NIE DOŚWIADCZASZ

jak łatwo oceniasz nawet sąd nie wydaje tak szybko wyroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli ktoś kocha partnera na 100%, całym sercem, to nie może kochać innego.  Żeby kochać dwóch naraz to trzeba kochać jednego na 50% i drugiego na 50%. Tylko kto chciałby być kochany na 50%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Gość gość napisał:

nie, i mówimy tu o zarówno kobietach jak i mężczyznach. Człowiek w sercu ma miejsce tylko dla jednej osoby o charakterze partnerskim. Jeśli angażuje sie w relacje z więcej niż jedną osobą, to można założyć, że nie kocha żadnej z tych osób i relacja ma charakter konsumpcyjny.

Zadzam się w 100%! Na pewno znajdziesz sobie kogoś, z kim będziesz szczęśliwy i kto będzie Cie szanował! Nie daj sobie wmawiać bzdur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, milka_kamilka napisał:

Zadzam się w 100%! Na pewno znajdziesz sobie kogoś, z kim będziesz szczęśliwy i kto będzie Cie szanował! Nie daj sobie wmawiać bzdur!

jasne na tym forum czeka cały tabun samotnych pań,a może spróbuj wybaczyć każdy popełnia w życiu błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

jasne na tym forum czeka cały tabun samotnych pań,a może spróbuj wybaczyć każdy popełnia w życiu błędy

Błędy? Proszę Cię i jak to sobie wyobrażasz? Będą żyli we 3? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

jasne na tym forum czeka cały tabun samotnych pań,a może spróbuj wybaczyć każdy popełnia w życiu błędy

jestem facetem i uważam, że poligamia to kult ciała nie mający związku z miłością.

W swoim życiu zdarzyło mi sie angażować w relacje z więcej niż jedną kobietą, i stwierdzam, że to fizjologicznie niemożliwe aby żywić uczucia do dwóch kobiet na raz. Jeśli angażowałem sie (uczuciowo) w drugą kobietę, automatycznie w moim sercu blakło uczucie do poprzedniej. Nie da sie i tyle. W serduszku jest jedno miejsce dla takiej wyjątkowej kobiety. A mamy/taty i rodziny to ja bym w to nie mieszał bo w przypadku rodziny nikt nie idzie na kompromisy odnośnie stylu życia, a tylko w przypadku partnera życiowego - dwa ciała stają sie jednym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gość napisał:

W swoim życiu zdarzyło mi sie angażować w relacje z więcej niż jedną kobietą, i stwierdzam, że to fizjologicznie niemożliwe aby żywić uczucia do dwóch kobiet na raz. Jeśli angażowałem sie (uczuciowo) w drugą kobietę, automatycznie w moim sercu blakło uczucie do poprzedniej. Nie da sie i tyle

to, ze ty nie potrafisz nie oznacza, ze inni rowniez 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

to, ze ty nie potrafisz nie oznacza, ze inni rowniez 😄

prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

to, ze ty nie potrafisz nie oznacza, ze inni rowniez 😄

ależ oczywiście, że każdy jest w stanie prowadzić rozwiązły tryb życia, ale temat jest o miłości a nie puszczaniu sie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

prawdziwa miłość sprawia, że człowiek nie ma ochoty nawet myśleć o zbliżeniu sie do innej kobiety/ innego mężczyzny. Jedna osoba mu wypełnia cały świat w sposób doskonały. No i zacznijmy od tego, że miłość to uczucie mutualne(?) wzajemnie rezonujące.

Więc mam proste pytanie, czy jeśli tkwicie w relacjach trójosobowych bądź więcej, to czy każda z tych osób zdaje sobie z tego sprawe, i każda z tych osób akceptuje tą relacje w 100%? Odpowiedź jest oczywista, NIE. Jeśli układ tymczasowo funkcjonuje to w oparciu o zatajenie faktów lub ignorowanie jednej lub więcej sygnałów niezadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ps. kochać sugeruje dawanie, a to co pisze kilka wyżej wymienionych kobiet lekkich obyczajów raczej sugeruje pobieranie korzyści aniźli dawanie. Tak więc ponownie, nie przylepiajcie sobie łatek kochających ludzi tylko po to żeby inni wam klaskali, bo kłamstwo ma krótkie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Twoja żona nie kocha ani ciebie ani jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Twoja żona nie kocha ani ciebie ani jego

Dobra odpowiedź. Miłość jest monogamiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gosc 29 minut temu, szybko sobie wymieniasz na nowy egzemplarz, ktokolwiek sie pojawi to wtedy milosc innej blaknie , nie umiesz kochac powiem ci koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jesli naprawde sie kocha to inna tak szybko nie pozwoli o tamtej zapomniec a pan powyzej szybko to robi, napewno mial wiele kobiet a teraz jest sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×