Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LeniwaBaba

Co myślicie... Święta Wielkanocne

Polecane posty

Gość LeniwaBaba

Hej dziewczyny. Pytanie na luzie.. Co myślicie o zamawianiu cateringu na święta wielkanocne zamiast przygotowywania dań samodzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli kogoś stać, to nawet nie ma nad czym się zastanawiać. No chyba, że dla kogoś gotowanie to wielka pasja i sama przyjemność, ale wtedy nie byłoby takiego pytania 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaQ

Ja nigdy się nie spinam. robię zwykle pomarańczowego mazurka i jakieś inne ciasto, chyba w tym roku czekoladowy sernik. Robię czasem, nie zawsze, bezmięsny bigos (nie jemy mięsa), robimy sałatkę jakąś np makaron bardzo drobny z soczewicą brązową, z rukolą, z fetą, pomidorkami koktajlowymi, pestkami dyni i dressingiem. 

w wielkanoc rano gotujemy jajka na twardo. mamy do tego jakies fajne pieczywo, dżemy, no i wspomnianą sałatkę.

na obiad robimy cokolwiek, co chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co tam Wielkanoc.. Salatki mozna zrobic, jaja ugotowac a ciasta(mazurki) i wedliny kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 minuty temu, Gość LeniwaBaba napisał:

Hej dziewczyny. Pytanie na luzie.. Co myślicie o zamawianiu cateringu na święta wielkanocne zamiast przygotowywania dań samodzielnie?

Byłoby to karygodne, w XVI może XVII wieku moja baba wszystko przygotowywała li tylko osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A rób jak chcesz, co Cię opinia innych obchodzi. Ja nie robię nic. Jakis obiad, sałatkę, ciasto kupie. Dla mnie Wielkanoc nie różni się niczym  od zwykłej niedzieli, a zestawienia stołów po brzegi nie praktykuje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Ja robię niewiele więcej niż na zwykłe codzienne śniadanie. Żurek, biała kiełbasa, sałatka warzywna i kupny mazurek, więc ja nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

A co Ty jajek ugotować nie umiesz? 🤨Przecież to tylko śniadanie 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×