Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WMK

Druga bardzo słaba kreska w dniu spodziewanej miesiączki

Polecane posty

Hej. Dziś robiłam Bobo test jednak popołudniu nie rano. 

Wyszła mi 2 kreska ale bardzo blada bardziej widać ja pod światło jest lekko różowa.

Dziś powinnam dostać miesiączkę czuję lekki skurcze i pobolewanie jajników na zmianę jak również ból piersi ale tylko na dole ogólnie nie czuje się w ciąży tylko jak przed okresem. 

We wcześniejszej ciąży w dniu miesiączki była 2 kreska już bardzo wyrazna więc zastanawiam się czy mogę być w ciąży mimo tak bardzo bladej kreski. 

Mialyscie tak? 

Dziękuję z Góry za odpowiedź 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zazwyczaj blada kreska oznacza ciaze. Zrób drugi test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

We wczesnej ciąży czesto samopoczucie jest zupelnie takie samo jak na okres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wowo

Powtórz test za 48 h lub zrób badania krwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię. Jednak już kiedyś też miałam taką sytuację że była 2 kreska też mało Widoczna ale Była Jakaś Taka Szara a ta jest widoczna tylko pod światłem ale jednak Różowa. Od 2 dni miałam na zmianę płacz złość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

Ja się czułam we wczesnej ciąży dokładnie tak jakbym miała mieć okres czyli lekkie bóle podbrzusza, tkliwosc piersi, specyficzne samopoczucie toteż myślałam że znowu kolejny miesiąc i brak ciąży, ale jak zrobiłam test już miałam nadzieję że jednak się udało 😊. Test robiłem kilka dni po planowanym terminie miesiączki kreska druga bardzo blada a syna mam ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Ojej napisał:

Ja się czułam we wczesnej ciąży dokładnie tak jakbym miała mieć okres czyli lekkie bóle podbrzusza, tkliwosc piersi, specyficzne samopoczucie toteż myślałam że znowu kolejny miesiąc i brak ciąży, ale jak zrobiłam test już miałam nadzieję że jednak się udało 😊. Test robiłem kilka dni po planowanym terminie miesiączki kreska druga bardzo blada a syna mam ☺️

Wiem że tak się nie robi ale minęło około 7 h od Zrobienia testu i jest 2 wyraźna kreska.Szczerze mówiąc boję się. Bo jajniki mnie kuja ale jednak są takie skurcze jak. Na. Okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×