Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martwiesieo syna

10dniowe dziecko nie zrobiło kupy od 12 godzin pomocy

Polecane posty

Gość martwiesieo syna

moje 10dniowe dziecko przez cala noc nie zrobilo kupy, obudzil sie normalnie 3 razy w nocy na jedzenie, ale kupy nie bylo. Ogolnie jest spokojne i nie dokucza mu bol brzucha. Jednak zastanawiam się czy isc do lekarza, czy podać jakies kropelki, czy poczekać az kupa przyjdzie?

ech pomocy, to moje 1 dziecko i kompletnie nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

Jak kp  to normalne, Jak mm to możesz zacząć robić masaż brzuszka, Ale też bez stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiesieo syna

syn jest tylko na piersi, a jak długo moze nie robić kupy? i kiedy zaczac sie niepokoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

Na piersi może nie robić kupy nawet tydzień. Spokojnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdhdh

Na piersi norma jest 8 kupek dziennie i jedna na 8 dni. Tak jest z mlekiem mamy. Jest tak przyswajane ze nie ma kupy często 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Mój na piersi robił kupę co 3 dni, po kilku tygodniach co 2 dni. Nie ingeruje w jego układ pokarmowy póki nic mu nie dokucza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariiOlla

Dzieci kp nie mają raczej problemów z brzuszkiem, może być kupa co chwilę a i raz na tydzień a i tak będzie dobrze. Natura to tak zaprogramowała idealnie. W razie wątpliwości polecam stronę Hafija.pl, najrzetelniejszy polski portal o kp, gdzie z pewnością uzyskasz pomoc w zakresie prawidłowego sposobu karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja taka podobno byłam, że nic nic nic a potem jak kupiszona zasadzilam to po pachy byłam osr/ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×