Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja była tesćiowa po rozmowie mówi na głos że się zeszmaciłam bo mam dziecko i jestem z związku z ciemnoskorym widac zazdrość ją zżera że jestem szczęśliwa

Polecane posty

Gość gość

Z jej synem to wiadomo jak było, taki polaczek, praca, zero namiętności i miłości i zaskakiwania, mało zarabiał itd. A teraz wiem co to prawdziwa namiętność i wybuchy miłości. Ale jej nie daruje takich tekstów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek

Bije Cię już p0lko (specjalnie z małej), czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

sama pewnie by poleciała na sex turystykę do Kenii albo Egiptu co by jej kuperek przetrzepali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

przesłuchaj sobie kawałek Jurasa "Egzotyczna przygoda" hihi. Jest na yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mifo

No bo  jak  to Ty - Taka  zła (  w domyśle  bo  przecież dlaczegoś jest Byłą Teściową ) no i bo przecież jej synuś - ten wspaniale wychowany ideał nie był  winien rozpadu małżeństwa....  No więc jak to  Ty  - ta  zła możesz być  z kimś być  i być  do tego szczęśliwa.... Jak  to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17lat z ciemnoskórym
34 minuty temu, Gość Mirek napisał:

Bije Cię już p0lko (specjalnie z małej), czy jeszcze nie?

NIE - i nie będzie bił - to inna kultura....której niestety  przeciętny Nowak nawet nie rozumie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Ech kobieto, masz teraz ciemnoskore dziecko i zgotowałeś mu gorszy los niz ciebie czeka. Nie pocieszaj sie bo szara rzeczywistość dorwie ciebie i twoje dziecko. Tesciowa masz głupia ale sama tez rozumem nie grzeszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×