Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Raigo

windykacja

Polecane posty

Gość Raigo

Hej,

Skuteczna windykacja?

Polecicie coś?

Słyszałam o www.soltum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindicat.pl

Vindicat.pl - odzyskałam dzieki nim sporo pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

My każdą sprawę tego typu do tej pory oddajemy do Kancelarii Ultimatum i naprawdę są dobrzy - odzyskaliśmy zdecydowaną wiekszość pieniędzy i to dość szybko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin

Zobacz sobie o eos ksi. Są bardzo skuteczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

EOS Ksi jest nie tylko skuteczne ale stabilne, traktują ludzi po ludzku dlatego nie ma wokół nich jakiejś zadymy z pozwami etc. etc. Warto zwrócić uwagę, że wiele firm tego typu upadło lub jest w restrukturyzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piky

EOS jako jeden z nielicznych przetrwał okres, kiedy firmy windykacyjne mieli najbardziej przegwizdane, rozmawiałem z nimi kilkukrotnie bo moja żona ma długi bo wciągnęli ją w jakieś krzywe MLM'y przed laty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipslet

Eos ksi jest skutecznym windykatorem. Polecam ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Radan

Ja się zgłosiłem do windykacji http://dotacjenabiznes.com.pl/jak-dzialaja-firmy-windykacyjne/ nie żałuje, rozwiązali  problem z którym ja się męczyłem latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliver

Dołączę się do osób polecających firmę eos ksi. Bardzo sprawnie i profesjonalnie zajęli się należnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszP

Dzięki za pomoc. Jutro przedzwonię do ich odpowiedniego działu i zobaczymy co są w stanie zrobić 🙂 nie chodzi o duże kwoty jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WINDYKACJA jak dłużnik się uprze to nic nie zrobi. Lepiej zamiast ładować w nich kase uzyskaj nakaz zapłaty z EPU. Dłużnik na pewno go uchyli i sprawa trafi do SR gdzie pewnie wygrasz. Szkoda czasu na windykacje. Mając nakaz (prawomocny) oddajesz go do komornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko widzę, że jakaś nieopłacona faktura zalega któryś miesiąc z kolei to zwracam się o pomoc do Payhelp. Oni w natychmiastowym tempie zajmują się odzyskaniem długu. Wszystko sprawnie się odbywa i bez większych problemów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę BON. Działa w bardzo przejrzysty sposób, zgodnie z prawem, ale skutecznie i stanowczo. Mimo profesjonalizmu i trudnego fachu ma ludzkie podejście, więc nie straszy dłużników, ale egzekwuje od nich spłatę długu. Firma ma doświadczenie, jest skuteczna – chodzi jej o pomoc i wyegzekwowanie płatności, a nie naciągnięcie zdesperowanego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić specjalistów z windykacja-online.pl - ce...e ich duża skuteczność w ściąganiu długów. A przy tym działają szybko, dlatego jeśli zależy Ci na czasie i skuteczności, to skontaktuj się z nimi, zwłaszcza że całość waszej współpracy odbywa się online, więc jest mega wygodnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.05.2021 o 08:26, Helixer napisał:

Ja mogę polecić specjalistów z windykacja-online.pl - ce...e ich duża skuteczność w ściąganiu długów. A przy tym działają szybko, dlatego jeśli zależy Ci na czasie i skuteczności, to skontaktuj się z nimi, zwłaszcza że całość waszej współpracy odbywa się online, więc jest mega wygodnie 🙂 

 Zgadzam się, pracują tam świetni ludzie, którzy potrafią pomóc nawet w pozornie beznadziejnej sytuacji 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferuję windykacje faktur VAT zadzwoń lub napisz

tel. 536796666

e-mail: olekcob92@gmail.com

Wystarczy wysłać fakturę VAT na maila i na tej podstawie przygotujemy zlecenie windykacyjne
Brak opłat z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×