Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vivienen

Czy oczyszczacz powietrza jest rozwiązaniem?

Polecane posty

Gość vivienen

Cześć! Zawsze planuje wydatki na przyszłość więc tak też mam w tym przypadku. Poza kwestiami finansowymi pozostają też te praktyczne: czy wydatek ma sens. Bardzo dużo się mówi o smogu o zanieczyszczeniach i o tym, że powietrze jest jakości...bardzo złej  żeby nie powiedzieć brzydko😉 Dużo osób jako alternate poleca właśnie ten oczyszczacz powietrza. Przyznam, że przekonują mnie oferty i opisy poszczególnych urządzeń (brzmi to logicznie, nie jak magia obiecanki-cacanki) jednak nie byłabym sobą gdybym nie spytała: czy w waszych domach sprawdził się oczyszczacz powietrza? Jak to rzeczywiście wygląda?
PS.nie wiem czy to ma znaczenie, ale rozważam sharp UA-HD60E-L. Mam połowe sprzętów w domu z tej firmy dlatego uznaje ją za pewniak ale oczywiście wszystkie propozycje przeczytam. 
Licze na Was babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivienen
Przed chwilą, Gość vivienen napisał:

Cześć! Zawsze planuje wydatki na przyszłość więc tak też mam w tym przypadku. Poza kwestiami finansowymi pozostają też te praktyczne: czy wydatek ma sens. Bardzo dużo się mówi o smogu o zanieczyszczeniach i o tym, że powietrze jest jakości...bardzo złej  żeby nie powiedzieć brzydko😉 Dużo osób jako alternate poleca właśnie ten oczyszczacz powietrza. Przyznam, że przekonują mnie oferty i opisy poszczególnych urządzeń (brzmi to logicznie, nie jak magia obiecanki-cacanki) jednak nie byłabym sobą gdybym nie spytała: czy w waszych domach sprawdził się oczyszczacz powietrza? Jak to rzeczywiście wygląda?
 PS.nie wiem czy to ma znaczenie, ale rozważam sharp UA-HD60E-L. Mam połowe sprzętów w domu z tej firmy dlatego uznaje ją za pewniak ale oczywiście wszystkie propozycje przeczytam. 
Licze na Was babeczki!

Może dodam jeszcze, że ten wydatek biorę pod uwagę bo niedługo pojawi się w naszej rodzinie mała kruszynka i chciałabym dać jemu i sobie gdy jest jeszcze w brzuszku wszystko co najlepsze. Pierwsze dziecko... i bardzo mi na wszystkim zależy 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza

Bardzo dobrze, że myślisz o tym zakupie, bo według mnie jest w tych czasach już czymś niezbędnym. Żyjemy w takim środowisku, że nawet powietrze szkodzi i trzeba sobie jakoś radzić a przede wszystkim starać się chronić maluchy. Również jestem matką (trzy- i sześciolatek) i na dodatek dzieciaki są alergikami. Lekarz od razu po potwierdzeniu diagnozy sam polecił mi ten zakup. Zdecydowaliśmy się wtedy na jakiś przypadkowy oczyszczacz. Nie ukrywam, że wtedy kierowaliśmy się głównie ceną a nie opiniami czy jakością. Okazało się, że niewiele on daje i u syna nie widać większej poprawy. Potem kupiliśmy Sharp (dokładnie ten model nad którym się zastanawiasz) i praktycznie od pierwszego włączenia u synka było lepiej 🙂 Kiedy nie ma nas w domu jest cały czas włączony a potem przed snem włączamy go jeszcze raz i muszę przyznać, że ja również widzę różnicę w jakości powietrza i w ogóle funkcjonowania w domu. Powietrze jest zdecydowanie lepsze! Dodatkowo ta funkcja oczyszczania przez gęste jony sprawia, że powietrze jest odczuwalnie "świeże". Polecam Ci zakup z całego serca i dla dobra malucha! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Hej 🙂

Sami zakupiliśmy oczyszczacz po pojawieniu się maluszka, właśnie ze względu na ten tragiczny stan powietrza u nas. Mieszkamy w Krk więc jesteśmy narażeni dość mocno. Dodatkowo mąż jest alergikiem, więc sprawdza się rewelacyjnie. Różnicę można było dostrzec na jego przykładzie już po paru dniach. 😄 

loveair.pl/urzadzenia-oczyszczajace/oczyszczacz-powietrza-dla-dziecka

Polecam również przeczytać ten artykuł, bardzo fajnie wszystko wyjaśnione. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AariA728

Ja polecam również Sharpa, szczególnie ten: https://sharpconsumer.eu/pl/appliances/ua-hd40e-l/. Cichy, bezawaryjny i powietrze czyściutkie jak nigdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×