Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aleksandra

Klapki pod prysznic

Polecane posty

Gość Aleksandra

Cześć. Mam do Was pytanie, każda z was zapewne kiedy mieszkała w akademiku albo wyjeżdżała na wakacje brała ze sobą klapki albo japonki pod prysznic. Budzę wśród znajomych zdziwienie, kiedy opowiadam, że ja klapki również używam w swoim prywatnym domu. Temat ten zawsze się rodzi podczas wizyty znajomych w mojej łazience. kiedy widzą pod prysznicem ułożone japonki wtedy często pytanie pada: ale również Kiedy używa się płynu do kąpieli czy olejków to wtedy to obydwu pod prysznicem jest stabilne A czy Ty również się w nich kąpiesz, czy to po basenie. Pamiętam, że jako dziecko również wchodziłam pod prysznic w klapkach niezależnie gdzie się było czy to były wakacje, wyjazdy, czy rodzinny dom. Kto z was też korzysta z klapek pod prysznicem w domu i dlaczego. W moim przypadku nie lubię bezpośredniego kontaktu z brodzikiem. Inna sprawa. To jest ta, że człowiek czuje się bezpiecznie Kiedy używa balsamu do kąpieli czy olejków. wtedy często brodzik jednak jest bardzo śliski jak to jest u was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wystarczy mata antypoślizgowa. Nie zwariowałam, żeby we własnym domu w butach się kąpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J. K.

Dla dziecka kupiłam crossy... Sprawdzają się... Dla siebie japonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał do mnie, że podczas wyjazdów zawsze, ale w domu niekoniecznie. Wszystko zależy od przyzwyczajeń.

Edytowano przez Arystotelesplaton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też biorę klapki pod prysznic jak gdzieś jadę ale w domu wiem że wszystko jest myte regularnie i to jest mój dom. Ale na wyjazdy mam takie klapki od SAWAY. Kupiłam je już jakiś czas temu. Bardzo dobrze mi służą na takich wyjazdach. Bardzo je lubię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×