Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewka

Karmienie piersią po powrocie do pracy.

Polecane posty

Gość Ewka

Hej dziewczyny jak karmicie piersią po pracy lub odciągacie laktatorem to przez czas w którym jesteście w pracy nie macie pełnych piersi? Ja juz po kilku godzinach niekarmienia mam pełne bolące piersi i cieknie z nich mleko. Czasem jedna Piers jest wyraźnie większa niż druga. Jak to robicie? Tez macie jak ja, czy po prostu taka jest moja uroda:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po jakimś czasie laktacja sie ureguluje

Jesli wracasz do pracy to powinnaś ograniczyć karmienie np do.2 razy dziennie kilka tyg przed powrotem do pracy i nic nie będzie cieklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja w pracy odciągalam mleko, ale to były czasy gdzie macierzyński to jedynie 16 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Po jakim czasie to się ureguluje? Po 9 miesiącach będzie już ok?? Co jeśli odciągnę mleka np. pół butelki a dziecko będzie chciało więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gpsc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja w pracy odciągalam mleko, ale to były czasy gdzie macierzyński to jedynie 16 tygodni.

Kurczę, to co to za praca że miałaś na to czas? U mnie w pracy mam przerwę 15 min w której muszę się zmieścić z wylogowani się z kompa, wyjściem na kantynę, ze zjedzeniem posiłku skorzystanie z wc itp oraz dwie po 5 min a gdzie tu jeszcze odciągać pokarm ....😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Gpsc napisał:

Kurczę, to co to za praca że miałaś na to czas? U mnie w pracy mam przerwę 15 min w której muszę się zmieścić z wylogowani się z kompa, wyjściem na kantynę, ze zjedzeniem posiłku skorzystanie z wc itp oraz dwie po 5 min a gdzie tu jeszcze odciągać pokarm ....😱

Miałam szefów,  którzy to rozumieli. Odciągalam mleko do momentu aż dziecko rok skończyło- w innym przypadku chyba by mi cycki wystrzeliłý w kosmos. Po za tym nie wiem czy wiesz, ale matce karmiącej przysluguje godzina mniej pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ewka napisał:

Po jakim czasie to się ureguluje? Po 9 miesiącach będzie już ok?? Co jeśli odciągnę mleka np. pół butelki a dziecko będzie chciało więcej?

Ureguluje sie po tygodniu. Kiedy wracasz do pracy i ile bedzie miało twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×