Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Odwazny

Macanie w tramwaju

Polecane posty

Gość Odwazny

Miałem ciekawą przygodę. Otóż siedziałem bardzo blisko pewnej dziewczyny. Zacząłem ją dotykać. Z czasem dotykałem jej nagiego uda i nie tylko ... Ale jak próbowałem zagadać - to tak nie bardzo... Co o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Myślę, ze masz bujna wyobraźnię : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odwazny

Tzn.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To myśleć, że mie chciała robić afery na cały tramwaj i robić sobie wstyd. Dlatego milczała. W innym wypadku wyzwała by cię od rózych i po gębie bys dostal. Zaloze się, że przy najblizszej okazji wysiadla z tramwaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odwazny

A Wy jak byście zareagowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jesli bym się nie odezwała ze względu na  innych ludzi to na pewno bym się przesiadła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odwazny

Samo przyzywanie? Ale jak to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Nie ma nic gorszego niż kieszonkowiec , albo onanista podróżnik, ocieracz czy inny zboczeniec. Gdyby nie bylo tylu wariatow, to więcej niż pewne ,że dostałbyś w gębę z pieści. Nie dajemy zgody na żadne niechciane przez nas kobiety,  dotykanki. Co to ma być ? Nie możesz sobie znaleźć dziewczyny  do regularnych macanek ? Pewnie zdana Cię nie chce,co ? Dlatego robisz  takie chore akcje. No chyba, że trafił Ci się egzemplarz równie spragniony dotyku co Ty. To zmienia postać rzeczy. Jaki z tego morał ? Inwestujmy we własne środki transportu ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czasami w tych tramwajach to jest taki ścisk, że jakby nie kobitki, to nie byłoby gdzie palca wsadzić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak bym zareagował, normalnie, czyli tak jak trzeba. dostabys w mordę i jeszcze bym ci publicznie wygarnęła pare wyzwisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×