Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niunia

Krwawienie we wczesnej ciąży

Polecane posty

Gość Niunia

Hej! Laski. Dzisiaj mam 12 dzien po owulacji. Kochalismy sie w owulacje dwa razy...do srodka. Robilam test owulacyjny byl na sto procent pozytywny sprawdzilam po dwoch dniach no i juz negatywny czyli trafilismy w owulacje. Od wczoraj leci mi krew. Czerwona bez skrzepow żadnych temperatura w pochwie ciagle 38.8 albo 38.5 nie spada ponizej 38.. ! Szyjke sprawdzalam mam lekko otwartą ale wysoko jest bardzo! I jest lekko miękka. Testu nie robilam zadnego bo stwoerdzilam ze miesiączka. Ale ta temperatura i brak skrzepow....mozliwe ze to wczesna ciaza...? Ktos tak mial z was...? Nie czuje zadnych bolow...bolaly mnie tylko jajniki. Jak nigdy wczesniej i pachwiny czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Na 99 %obstawiam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia
10 minut temu, Gość Domi napisał:

Na 99 %obstawiam okres

No wlasnie.....obawiam sie ze jednak okres.... 😞 mialam jakies nadzieje....hmmmm 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia

Tylko czemu ta szyjka jest wysoko....zawsze mialam nisko.....i twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

Zrób więc test albo betę to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia
15 minut temu, Gość aza napisał:

Zrób więc test albo betę to się dowiesz.

Poczekam jak bedzie krew wiecej jak 3 4 dni to odpuszcze bo bede pewna ze okres jak po 3 4 dniach skonczy sie to zrobie chyba test sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lekkie krwawienie może wystąpić też kiedy zarodek zagnieżdża się w macicy, bo przy tym mogą pęknąć naczynia krwionośne. Ale to tak ok. tydzień po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Niunia napisał:

Poczekam jak bedzie krew wiecej jak 3 4 dni to odpuszcze bo bede pewna ze okres jak po 3 4 dniach skonczy sie to zrobie chyba test sobie 

Dzisiaj juz wieczorem ustalo i pojawilo sie takie rozowe bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2019 o 10:54, Gość Gość napisał:

Lekkie krwawienie może wystąpić też kiedy zarodek zagnieżdża się w macicy, bo przy tym mogą pęknąć naczynia krwionośne. Ale to tak ok. tydzień po owulacji.

Hm ale juz drugi dzien mam krwawienie dzisiaj lekkie no moze okres hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania

Nie ma co się martwić za dużo, poczytaj sobie stronę naturalnaplodnosc, dowiesz się więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodla123

Hej, jeśli chodzi o plamienie implementacyjne to jest to raczej zwarta wydzielina w kolorze rozpuszczonej mlecznej czekolady (sorry, że tak szczegolowo). Nie jest tego za dużo, ale widać wyraźnie na bieliźnie. Ja mialam w 22 tc takie coś i już wiedziałam co się świeci, bo pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło 🙂 aktualnie jestem już w 32 tc 🙂 powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×