Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko_ja

Waruje bo nie jestem w ciąży

Polecane posty

Gość Gość

26 letnia kobieta bez dzieci to już trochę nawet za późno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznazwy

Powiedz mu, że jak nie zrobi ci dziecka to pójdziesz i się puścisz z kimkolwiek żeby tylko mieć to dziecko to może zrozumie, że jesteś zdesperowana. Ja mam 27 lat i trzecie w drodze:) Ale mój mąż akurat jest z tych odpowiedzialnych a nie męska piłeczka co nie umie nawet dzieciora zmajstrowac bo się boi że przez płacz się nie wyspi... To ironia, że to kobiety poświęcają bezpowrotnie całe swoje życie a to mężczyźni się boją choć ich rola to wziąć raz na ruski rok na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko bardzo ci współczuję. Musisz zmienić męża. To jedyna opcja. Chyba, że jednak się zgodzi na bejbika...

Choć moim zdaniem facet to może się na psa zgodzic, w kwestii dziecka nie ma nic do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Beznazwy napisał:

Powiedz mu, że jak nie zrobi ci dziecka to pójdziesz i się puścisz z kimkolwiek żeby tylko mieć to dziecko to może zrozumie, że jesteś zdesperowana. Ja mam 27 lat i trzecie w drodze:) Ale mój mąż akurat jest z tych odpowiedzialnych a nie męska piłeczka co nie umie nawet dzieciora zmajstrowac bo się boi że przez płacz się nie wyspi... To ironia, że to kobiety poświęcają bezpowrotnie całe swoje życie a to mężczyźni się boją choć ich rola to wziąć raz na ruski rok na spacer...

No a może on nie chce by jego rola było tylko wziąć raz na ruski rok na spacer?  Ta niech idzie sie puszczac by dla jakiegoś gowniaka rozwalac swoje małżeństwo.  Ciekawe czy bez męża tez by sobie tak radziła. 

No ja wolę sen niż płacz.  Sorry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28.03.2019 o 11:37, Gość Dewa napisał:

Faceci są jednak porąbani po co takie odkładanie w czasie?a ta co ma 27 lat i mieszka w Paryżu to już stara panna, pewnie żaden jej nie chce.

27 lat i "stara panna" 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Foto napisał:

Ona ma wziąć pod uwagę jego uczucia,ale on już nie musi brać pod uwagę jej uczuć i potrzeb,tak?

Aha, czyli musi ją zapłodnić tego samego wieczoru, bo inaczej będzie jej przykro? Branie pod uwagę czyiś uczuć nie polega na tym, ze spełnimy wszystkie jego żądania.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Faceci nie chcą mieć dzieci jeśli nie kochają kobiety. Na bank ma inną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldo
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Faceci nie chcą mieć dzieci jeśli nie kochają kobiety. Na bank ma inną. 

Też mi to przeszło przez myśl.A innej zrobi dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Progu

Autorko to jest naprawdę bardzo dziwne. Macie wszystko oprócz dziecka,przecież lepiej teraz odchować i później na stare lata mieć spokój.A może Cię zostawi jak okaże się że jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po prostu ma inną i tyle. Inaczej już lata temu zrobiłby ci dziecko bo to dla faceta gwarancja, że kobieta od niego nie odejdzie. Ja bym nie słuchała jego argumentów i się rozwiodła. Masz autorko już najlepsze lata za sobą, w tym wieku już powinnaś troje mieć a nie ani jednego ... Uświadom mu, że w wieku 30 lat jego plemniki i tak już są ulomne i jeśli nie postarajcie się TERAZ to dziecko też będzie ulomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tym wieku już bym się bała rodzić pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rób czym prędzej do dziecko. W wieku 27 lat usycha macica 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko twój mąż to podły i zły człowiek, jak on może tak nie szanować twojego zdania. Co mu szkodzi cię zapłodnić? Rzygać będziesz ty, rozstępy będziesz mieć ty,ty będziesz się myć raz na 3 dni, korzystać z WC raz na dobę,karmić piersią we dnie i w nocy, ty nie będziesz spała kilka lat. On w tym czasie będzie pracować albo odpoczywać. No rzeczywiście będzie mu źle jak nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clock
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Autorko twój mąż to podły i zły człowiek, jak on może tak nie szanować twojego zdania. Co mu szkodzi cię zapłodnić? Rzygać będziesz ty, rozstępy będziesz mieć ty,ty będziesz się myć raz na 3 dni, korzystać z WC raz na dobę,karmić piersią we dnie i w nocy, ty nie będziesz spała kilka lat. On w tym czasie będzie pracować albo odpoczywać. No rzeczywiście będzie mu źle jak nie wiem...

Jemu na pewno chodzi o to, że wtedy żona będzie miała za dobrze bo będzie siedziała w domu, nie będzie pracowała ,że będzie się zajmowała dzieckiem a nie nim, że nie będzie z nim współżyła.Gdzieś czytałam,że facet był zazdrosny bo jego żona karmiła dziecko piersią ,wkurzał się że piersi nie są już tylko dla niego, także już mnie nic nie zdziwi.Jest egoistą i patrzy na siebie, po prostu jest mu dobrze i wygodnie, jest w domu cisza ,spokój,posprzątane i ugotowane na czas,nie ma tego rozgardiaszu i hałasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zostaw go jak najszybciej bo to egoistyczny narcystyczny zadufany w sobie dupek😤

Jak można nie chcieć dziecka? Jedyne co musi zrobić facet to za przeproszeniem wsadzić i ma spokój do wieku szkolnego bo dzieckiem i tak zajmuje siębkobieta. A jeśli facet nie chce uprawiać seksu z żoną to musi mieć kochankę. Na bank ją ma i to jej zrobi dziecko nie tobie, bo sorry ale jeśli do teraz ci dziecka nie zmajstrowal to już nigdy, przenigdy tego nie zrobi. Miał na to lata. Ty juz jesteś zbyt przejrzała i on to wie i robi ci to specjalnie.

Jedyny ratunek to szybki rozwód, jak najszybciej. Skoro on nie chce dziecka to jest winny i dostaniesz na siebie alimenty.

Szukaj szybko innego, najlepiej młodszego, bo to silne i zdrowe nasienie. W ostateczności skoro jesteście bogaci to poddaj się in vitro albo bank spermy ci jeszcze zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Współczuję, ale gość wyżej ma rację. Jesli facet dopuszcza by jego żona w wieku 27 lat jeszcze nie miała ANI JEDNEGO dziecka to na bank chce ją puścić kantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×