Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kikki

dziewczyny podniecają sie tym zapachem flowerbomb, znacie go? a ja nie moge tego pojac, dla mnie on pachnie na kims jakby ten ktos sie nie myl i sie spocil, taki slodkawy pot, mnie to odstręcza

Polecane posty

Gość kikki

Znacie ten zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleble

wolę,  floverbomb nectar😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttiii

tak znam, ale nie przepadam.

wole inne, moje ulubione to Kenzo Flower, oraz Marc Jacobs Lola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to tak samo jak kupiłem raz Hugo Boss i dla mnie to normalnie śmierdziało jak szczochy, no ale babom sie podoba, nie wiem moze faktycznie tam szczochy męskie są i ma to samice przyciągać? ale nawet jeśli przyciąga to pieprze chodzić w takim smrodzie obszczany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie podoba mi sie chociaż lubię słodkie zapachy, moi faworyci to Angel Muse, Dior Poison Girl,  MK Midnight Shimmer, Black Opium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam Flower Bomb, uwielbiam takie zapachy z nutą korzenną. Mam też perfumy Lolity Lempicky i parę innych o podobnej nucie zapachowej. Generalnie nie lubię zapachów słodkich, kwiatowych, i mało jest perfum, które mi się podobają. 

Mi dla odmiany śmierdziała Prada , oddałam koleżance. Kenzo elefant też oddałam, nie mogłam znieść tego zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nowe Si Fiori Wam się podoba? Mi bardzo. A mój mąż mówi że pachną jak stara baba. Sqrwielstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bhh

Nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×