Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

bardzo oslabione wlosy po ciazy

Polecane posty

Gość gosc

dziewczyny podzielcie sie waszymi doswiadczeniami z wypadaniem wlosow po ciazy. moje dziecko na 6 miesiecy a wlosow zostala mi chyba mniej niz polowa i do tego sa slabe, wysuszone, caly czas wypadaja i nie chca sie ukladac. Przed ciaza mialam dosc ladne wlosy, nie za geste ale tez nie takie cienkie jak teraz.... Moze macie jakies sprawdzone suplementy albo kosmetyki? Ile czasu trwalo u was nasilone wypadanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi endokrynolog poleciła już w trakcie ciąży suplementację witaminami i kontynuację w trakcie karmienia piersią. Na razie do porodu jeszcze chwilka, ale mogę Ci powiedzieć, że w tym momencie włosy bardzo mi się wzmocniły - nie wypadają i wyglądają na ładniejsze, mimo, że zawsze i tak o nie dbałam.

Ja biorę Falvit mama, ale zaczęłam bardziej ze względu na niedobory jodu i żelaza. Włosy to chyba taka mała nagroda na osłodę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zbadaj na wszelki wypadek jeszcze tsh. Tarczyca w okolicach ciąży i po porodzie "lubi" mieć awarie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

Na poczatku ciazy i przed wlosy wychodzily mi garsciami. Kiedys z glupoty , a w zasadzie dla meza kupilam szampon dla mezczyzn chmielowy. Raz umylam nim wlosy i od razu byla roznica. Myje nim wlosy jakies 6-7 mc i urosla mi grzywka. Szampon kosztuje 5 zl, a uczynil cuda. To ruski szampon jakiejs babiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×