Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aska

Polog 6 tyg a moze dluzej?

Polecane posty

Gość Aska

Jestem po porodzie 6 i pol tyg.

Czy to normalne ze krwawienie zaniklo kilka dni temu i dalej powrocilo? Krwawienie nie jest mocne, wyglada na taka skapa miesiaczke. Karmie piersia, przerwy miedzy karmieniami to max 4h.

Martwic sie? Powinnam isc na wizyte kontrolna po 6tyg, w tym wypadku przeczekac az calkiem skonczy sie krwawienie? Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Moim zdaniem powinnaś iść już teraz po skończonych 'standardowych' 6 tygodniach. Mi zostały jeszcze 3 i na pewno tak się będę umawiać do mojego lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska

Kurcze. Zaczelo mnie to martwic. 

Po pierwszej ciazy skonczylam krwawic w 5tyg pologu, ale wiadomo co ciaza to inaczej. 

Rzeczywiscie chyba nie ma na co czekac i lepiej pojsc odrazu sprawdzic.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
5 minut temu, Gość Aska napisał:

Kurcze. Zaczelo mnie to martwic. 

Po pierwszej ciazy skonczylam krwawic w 5tyg pologu, ale wiadomo co ciaza to inaczej. 

Rzeczywiscie chyba nie ma na co czekac i lepiej pojsc odrazu sprawdzic.

 

A powiedz, co tzn ze przestałaś krwawić, czyli już było kompletnie sucho? Bo ja mam obecnie kolor już bardziej brązowy. W każdym razie nie ma co czekać, 6 tygodni ktoś kiedyś ustalił i trzeba się tego trzymać. Chociaż znam babki, co poszły do lekarza o wiele później, albo wcale 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska

Mialam taki sluz koloru brazowego, i po 2 dniach pokazalo sie spowrotem krwawienie. Bylo to jeszcze o czasie kiedy polozna zagladala, mowila ze taki nawrot krwawienia jest normalny.

Minelo ok poltorej tyg skonczylo sie calkowicie krwawienie i po 2dniach cos w stylu takiej skapej miesiaczki..tak juz trwa 3 dzien. Z tym ze zadnego pobolewania brzucha jak zazwyczaj mialam nie ma, takze juz nie wiem czy to nawrot krwawienia tego pologu, czy to juz ta pierwsza @ dostalam. 

Umowie sie na poniedzialek na wizyte, faktycznie nie ma co zwlekac.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
2 godziny temu, Gość Aska napisał:

Mialam taki sluz koloru brazowego, i po 2 dniach pokazalo sie spowrotem krwawienie. Bylo to jeszcze o czasie kiedy polozna zagladala, mowila ze taki nawrot krwawienia jest normalny.

Minelo ok poltorej tyg skonczylo sie calkowicie krwawienie i po 2dniach cos w stylu takiej skapej miesiaczki..tak juz trwa 3 dzien. Z tym ze zadnego pobolewania brzucha jak zazwyczaj mialam nie ma, takze juz nie wiem czy to nawrot krwawienia tego pologu, czy to juz ta pierwsza @ dostalam. 

Umowie sie na poniedzialek na wizyte, faktycznie nie ma co zwlekac.. 

Slusznie, powodzenia ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Jeżeli nie minęło jeszcze 6 tygodni to wszystko może się zdarzyć. Mi też nawracaly krwawienia. Jeżeli jesteś np 7-8 tyg po porodzie to umów się do gina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska

Najgorsze jest to ze bez przerwy z odbytu wylatuja mi kawalki kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie krwawienie trwało o wiele dłużej niż polog i ponad miesiąc po tych umownych 6 tygodniach brałam mini pigułki, które niby miały zahamować krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×