Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Incognito

Bicie dzieci

Polecane posty

Gość Incognito

Piszę incognito bo wstydzę się przyznać, że lubię od czasu do czasu bić nasze dzieci.

Kilka lat temu poznałam faceta (rosjanina) i dałam się tu namówić żeby się z nim do rosji przeprowadzić.

Dobrze się wszystko zapowiadało, bardzo religijny człowiek, katolik (też nie częste w rosji), i teraz żyje tu w takiej "alternatywnej" religijnej wiosce (w sumie taka katolicka sekta).

Mamy siedem dzieci i ósme jest w drodze. Jesteśmy w miarę z dala od jakiejkolwiek cywilizacji i nie ma tu nawet porządnego internetu (tylko taki przaz normalny tel.), do tego tylko 2 komputery na całą wiochę i nie wiem jak się za ten temat zabrać. Pomocy tu nie mam co oczekiwać. Patryjarcha sam popiera ostre bicie dzieci i olbrzymie rodziny (5+). Mój mąż maltertuje nasze dzieci tak, że chodzą cały czas z siniakami. Tu wszystkie rodziny tak robią. Bicie jest normalnym sposobem wychowania.

Najgorsze jest to, że od liku lat ja też bije coraz częściej nasze dzieci i co najgorsze robi mi to od niedawna coraz większą przyjemność. W sumie, jestem sama wystraszona moim postępowaniem, bo to nie proste klapsy, tylko maltretowanie. Gdy dzieciak zaczyna płakać, to mi się aż gorąco przyjemnie robi, a kilka chwil potem się sama wstydzę co zrobiłam i najchętniej wszstko bym cofnęła.

Chciałabym to jakoś zmienić, ale nie wiem jak. Chciałabym być podporą i ochrona naszych dzici, a tak jestem jeszcze jedną, która ich do łez męczy.

Pytanko, jak często bijecie lub męczycie wasze dzici? Może jakąś mama zna ten problem, że też takie uczucia ma. U mnie jest to totalne uczucie siły i władzy. Traktuje wtedy nasze dzici jak nasze psy, ale czuję się to tak przyjemnie. 😥


POMÓŻCIE MI JAKOŚ!! PROSZĘ!!

 

Apropo, jest mi ciezko odpisywac bo ciezko mi tu jest o dojcie do tego komputera, i ciezko jest pisac na ruskiej klawiaturze, wszystko musze spolszczac na specjalnej stronie. 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

Jesteś chora psychicznie i powinnaś sama dostać solidny wpeerdol  to by cie może czegoś nauczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulalo

Czy ten temat jest poważny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przeciez to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Aż mi łez do oczu naleciało jak to czytałam. Przykro mi to pisać, ale jesteś ewidentnie sadystka a nie mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, ze istnieją az tak poyebani ludzie. Nawet jeśli to jest prowo to ten temat mógł wymyśleć jaki kompletny de..il

A jeśli to jednak prawda to autorko droga życzę ci żebyś umarla przy porodzie w najbolesniejszych meczarniach. Po takiej matce to żadne z dzieci lzy nie uroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Przeciez to prowo.

hmmm.....

Może i prowokacja, ale ja wiem że w rosji jest dużo takich sekt na zadupiach miast. Myślę że to nawet jest bardzo możliwe. A co w takich sektach się dzieje..... 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryczka

Przynajmniej chyba nie piją + biją w tej sekcie, tak jak to w reszcie rosji jest. :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×