Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdagda

Kłujący ból jajnika podczas ruchu w połowie ciąży.

Polecane posty

Gość gdagda

hej,

 

jestem w 19 tygodniu ciąży, od wczorajszego wieczora przy praktycznie każdym ruchu kluje mnie jeden jajnik, początowo myślałam, że to coś w stylu kolki w boku, bo mam problemy z wypróżnieniem, ale po wypróżnieniu nie ustało... zaczynam się martwić, bo jest weekend i nie mogę zadzwonić do mojej przychodni, ale nie jest to ból nie do wytrzymania, jest nieprzyjemny, ale bez tragedii. Któraś z Kafeterianek miała podobne objawy? myślicie,że powinnam mimo weekendu jechać do jakiegokolwiek lekarza?

doradźcie, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja miałam takie bóle, ale tylko w pierwszym trymestrze. To była jakaś torbiel ciałka żółtego czy coś takiego. Była na tyle duża, że okropnie mnie bolało przy wypróżnianiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdagda

a potem ta torbiel się wchłonęła? czy co, że w II i III trymestrze już nie bolało? w usg wyszła Ci ta torbiel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

up tez mam takie bole i zastanawiam się co to, tyle ze u mnie juz ponad tydzien a wizyte u gina mam za 1,5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilkamama

Mnie całą ciążę bolał jajnik, przy kichaniu, na zmianę pozycji, przy wyproznianiu. W usg wszystko w normie. Po porodzie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gdagda napisał:

a potem ta torbiel się wchłonęła? czy co, że w II i III trymestrze już nie bolało? w usg wyszła Ci ta torbiel?

Tak wchłonęła się sama. Na usg była widoczna, miała ponad 2,5 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa ewa

Mój lekarz mówi że to więzadła ale ja tam nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdagda

choruję na endometriozę, choć przy USG w 8 i 14 tygdoniu nie było żadnych torbielli, to zastanawiam się czy w ciąży mogły się pojawić i stad ten ból? może faktycznie te więzadła macicy?  jakoś nie mam zaufania do mojej ginekolog, ale badania usg robi inny lekarz, więc dopiero po usg będę spokojniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam tak

tez mam takie bole, ginekolog zalecił nospę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×