Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werka

Rower na raty

Polecane posty

Gość werka

Orientuje się ktoś może gdzie kupię rower na raty najlepiej 0%? 

Słyszałam, że teraz sporo sklepów oferuje tego typu ofertę, najlepiej aby sklep był na terenie Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaleny

Na pbrowery.plz tego co pamiętam mieli ofertę raty 0 % za rowery może jeszcze mają to w ofercie. My w zeszłym roku też braliśmy własnie u nich rower dla córki na raty. Córka jest pasjonatką kolarstwa, jeździ na zawody i naprawdę jest w tym dobra także przyszła pora aby jej kupić dobrej jakości rower. Postawiliśmy na Krossa niestety nie należał do tanich więc wzięliśmy go na bardzo dogodne raty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

Tak na ProfiBike teraz można wziąć rower na raty 0% bardzo fajna opcja nie przepłacamy. Ja na chwilę obecną spłacam po 100zł miesięcznie za bardzo nowoczesny rower dla syna. Jest to nie dużo a mamy naprawdę dobrej jakości rower który posłuży już na lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka

ProfiBike to sklep online czy stacjonarny? 

Zależy mi aby sklep był na miejscu chciałabym zobaczyć rower przed zakupem jakoś nie przekonałam się jeszcze do zakupów online. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerzystka
7 minut temu, Gość werka napisał:

ProfiBike to sklep online czy stacjonarny? 

Zależy mi aby sklep był na miejscu chciałabym zobaczyć rower przed zakupem jakoś nie przekonałam się jeszcze do zakupów online. 

Jest to sklep stacjonarny. Mają oczywiście stronę internetową gdzie można zamówić rower ale odbiór już jest we własnym zakresie. Na miejscu pracownicy regulują i składają rower tak aby nadawał się już do jazdy. Obsługa sklepu bardzo miła i pomocna polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniakk

na stronie pbrowery.pl jest oferta tego sklepu, ale odebrać musisz stacjonarnie, mozna na raty0% kupić rower, wiem, bo sama kupowałam tam, rowery już sprzedają złozone i wyregulowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×