Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Udostępnianie wizerunku dzieci powinno być karalne !

Polecane posty

Gość gosc

Już nie moge patrzeć na te insta mateczki, które dla lajków i jakichś marnych groszy sprzedają własne dzieci. Zamiast spędzać z nimi czas patrzą na nie przez szybkę telefonu, nagrywają je jak się bawią, jak jedzą,podczas kąpieli, jak są chore jak się złoszczą. Przebierają tysiące razy żeby ładnie wyglądały na fotkach, robią z nich małpki w cyrku które potem jak tylko widzą telefon zaczynają teatrzyk. Wiadomo jak się nazywają,gdzie mieszkają, do jakich przedszkoli chodzą. To jest chore i powinno być karalne ! Aż coś mi się robi jak widzę oburzenie głupich madek gdy ktoś ma choć trochę oleju w głowie i nie pokazuje dzieci.. Uważa się to za gwiazdorzenie :O A gdy jakaś sławna osoba świeci twarzą swojego dziecka na lewo i prawo to dostaje komentarze, że jest taka super i normalna bo nie ukrywa dziecka.SERIO ? Czy tylko ja uważam, że takie działania powinny być potępiane ? Jak ktoś chce to niech nawet świeci codziennie ... na insta. Ale swoją. Dziecko to oddzielne stworzenie a nie laleczka na insta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zaczelam dzisiaj watek o zdjeciach dzieci w sieci. o tym jak moja znajoma wrzuca fotki dziecka 4-5 letniego w bieliznie. to jakies trolle mnie tak zjechaly i zwyzywaly ze sie w glowie nie miesci. w tym kraju dziecko to wlasnosc i byle jaka matka-d.e.b.i.l.k.a ma prawo decydowania co z tym swoim dzieckiem robi. jak z rzecza. i tak robia a dla pieniedzy to juz w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zgadzam się w 100% matki robią ze swoich dzieci pośmiewiska ubierając jak małych modeli rodem z Mediolanu czy Bóg wie skąd potem męczą te dziecko ustawiają jak lalkę przez godzinę odbierając dziecku czas na zabawę albo edukację  a na końcu udają że o takie zdjecie z zaskoczenia. Potem dziecko będzie starsze pójdzie do szkoły rówieśnicy odkryją zdjęcia takiego dziecka w kąpieli albo w jakis glupich ciuchach i będzie śmiech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamtrojaczki

Ja jestem mama trzech dziewczynek/ trojaczek i tez jestem przeciwna udostępnianiu zdjęc dzieci i spotkałam się już nawet z opinia,ze.. NIE KOCHAM DZIEWCZYNEK,bo się ich wstydzę,bo nie wrzucam ich zdjęc na insta/ fc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Mamtrojaczki napisał:

Ja jestem mama trzech dziewczynek/ trojaczek i tez jestem przeciwna udostępnianiu zdjęc dzieci i spotkałam się już nawet z opinia,ze.. NIE KOCHAM DZIEWCZYNEK,bo się ich wstydzę,bo nie wrzucam ich zdjęc na insta/ fc. 

to tylko pokazuje jak zidiociale jest nasze spoleczenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Żyjemy niestety w społeczeństwie ...i którzy przyklaskują takim zachowaniom. Nagrywanie dziecka niemal w każdej sytuacji ? a co w tym zlego ? Dodawanie zdjęć w kąpieli albo w samej pieluszce ? No nie bądź taka pruderyjna to tylko dziecko. A jak ktoś dba o prywatność dziecka to jest hurrr durr jaka ona glupia pewnie sie wstydzi dzieciaka bo jest brzydkie, przeciez ja pokazuje Brajanka i krzywda mu sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a najlepsze sa teksty - na plazy tez ci przeszkadz? a gole cy.cki w telewizji ci nie przeszkadzaja? noz kur... pewnie ze przeszkadzaja. te deb.ilki nie wiedza ze plaza a internet to co innego? ze stroj kapielowy to nie to samo co majty na co dzien? ze sa miejsca gdzie niektorze rzeczy sa norma a w innych zwyczajnie nie wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sama nawet śledzę kilka takich kont bo sama mam małe dziecko i lubię sobie od czasu do czasu popatrzeć jak sobie radzą inne mamy. No ale kurczę, faktycznie to jest przerażające. Jak widzę relacje z zabawy z dzieckiem, czytania mu bajki na dobranoc to się zastanawiam co te baby mają w głowach. Serio chcą żeby ich dzieci wspominając dziecinstwo pamietały jedynie nagrywającą je  matkę z przyspawanym telefonem do ręki?

19 minut temu, Gość gosc napisał:

a najlepsze sa teksty - na plazy tez ci przeszkadz? a gole cy.cki w telewizji ci nie przeszkadzaja? noz kur... pewnie ze przeszkadzaja. te deb.ilki nie wiedza ze plaza a internet to co innego? ze stroj kapielowy to nie to samo co majty na co dzien? ze sa miejsca gdzie niektorze rzeczy sa norma a w innych zwyczajnie nie wypada?

Dokładnie, poza tym kobieta pokazujaca gołe cycki w tv sama podejmuje taka decyzje. Dziecko nie ma wyboru. I rozumiem, że male dzieci maja niemal identyczne cialka no ale do cholery jasnej, przeciez takie zdjecie moze zobaczyc kazdy. Nie dla kazdego to bedzie tylko male slodkie dziecko. Zboczencow jest na swiecie mnostwo a one same im wystawiaja wlasne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mam nic przeciwko robieniu zdjęć dziecku w rożnych chwilach jego zyia wiadomo z granicami o ile zostają one tylko wyłącznie do użytku rodzinnego że tak powiem i to tak najbliższej rodziny chodzi mi o to że kiedyś jest fajnie w rodzinnym gronie pooglądać zdjęcia jak się było małym bo to super pamiątka a ja sama kiedy moja córka już się urodzi będę robiła jej dużo zdjęć bo chce mieć pamiątke móc jej kiedyś pokazać bo mi samej jest przykro że mam mało zdjęć z dzieciństwa kiedy na prawdę chciałbym zobaczyć siebie 30 lat temu ale niestety wtedy jak wiemy technologia nie pozwalała na to ALE PODKRESLAM WSZYTSKIE ZDJĘCIA JAKIE ZROBIE CÓRCE BEDA W RODZINNYM ALBUMIE NIE WYSTAWIONE DO OBCYCH LUDZI. Takie upublicznienie obcym każdego możliwego ruchu dziecka jest chore. Najgorsze jest to że takie mała dziecko nie zaprotesuje ono nawet nie wie co się dzieje a matka robi z biednego dziecka sposób na zarabianie kaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pedofile są w raju. Jeszcze nigdy nie było im tak łatwo 😉 Brawo mamusie, brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×