Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dramat

Ma ma syna, ma też córkę z porażeniem mózgowym,zbiera na nią kasę od ludzi a teraz sobie trzecie dziecko machnęła. CO TAKA KOBIETA MA W GŁOWIE??

Polecane posty

Gość Dramat

Może lubi cierpieć? Baby są jednak nie do zarąbania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama sobie machnela? 

Też znam taka rodzinę, ale są bardzo pobożny. 2 dzieci chorych i 3 w drodze, pewnke nie ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Won
14 minut temu, Gość Dramat napisał:

Może lubi cierpieć? Baby są jednak nie do zarąbania

To znowu ty???? Ile jeszcze takich prowokacji założysz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Won napisał:

To znowu ty???? Ile jeszcze takich prowokacji założysz???

potrafisz coś innego oprócz pisania pod co drugim tematem na kafeterii tego zdania? Ile ci płacą trollu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale nie rozumiem dlaczego kobieta która ma chore dziecko nie może zdecydować się na kolejne ?

szczególnie że taki człowiek z mpdz może szybko umrzeć. 

większość chorób typu mpdz, upośledzenia, często też spektrum autyzmu pojawia się w wyniku porodu czyli wina fatalnej opieki zdrowotnej.  Nie są to przecież choroby genetyczne i tam samo każdej z nas może urodzić się chore dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale nie rozumiem dlaczego kobieta która ma chore dziecko nie może zdecydować się na kolejne ?

szczególnie że taki człowiek z mpdz może szybko umrzeć. 

większość chorób typu mpdz, upośledzenia, często też spektrum autyzmu pojawia się w wyniku porodu czyli wina fatalnej opieki zdrowotnej.  Nie są to przecież choroby genetyczne i tam samo każdej z nas może urodzić się chore dziecko. 

Czy byłaś kiedyś / jesteś starszą siostrą uposledzonej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdrowi fizycznie ludzie tez nieszczesliwi, to po co ludzie wydają na świat kolejne pokolenia nieszczesliwych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, *Lori napisał:

zdrowi fizycznie ludzie tez nieszczesliwi, to po co ludzie wydają na świat kolejne pokolenia nieszczesliwych ludzi?

Zew natury ;-) Ludzie niewiele się zastanawiają nad sensem płodzenia. Po prostu płodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Zew natury 😉 Ludzie niewiele się zastanawiają nad sensem płodzenia. Po prostu płodzą.

albo wierzą, że dziecko ich spełni, uszczęśliwi, a i tak dalej są niespełnieni i dalej to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Akurat MPd to przeciez wina w wikszosci niedotlenienie okołoporodowego, wiec jesli chodzi o sprawy genetyczne nie ma zagrozenia wiekszego.

Jak jest w rodzinie jedna osoba mocno chora, to w sumie jest łatwiej jak tej rodziny duzo, lepiej jak niepeł. ma rodznstwo, bo co jak rodzice umrą? a tak sie brat, siostra moze zaopiekuje, albo moga sie opiekowac na zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Akurat MPd to przeciez wina w wikszosci niedotlenienie okołoporodowego, wiec jesli chodzi o sprawy genetyczne nie ma zagrozenia wiekszego.

Jak jest w rodzinie jedna osoba mocno chora, to w sumie jest łatwiej jak tej rodziny duzo, lepiej jak niepeł. ma rodznstwo, bo co jak rodzice umrą? a tak sie brat, siostra moze zaopiekuje, albo moga sie opiekowac na zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Akurat MPd to przeciez wina w wikszosci niedotlenienie okołoporodowego, wiec jesli chodzi o sprawy genetyczne nie ma zagrozenia wiekszego.

Jak jest w rodzinie jedna osoba mocno chora, to w sumie jest łatwiej jak tej rodziny duzo, lepiej jak niepeł. ma rodznstwo, bo co jak rodzice umrą? a tak sie brat, siostra moze zaopiekuje, albo moga sie opiekowac na zmiane

Fajnie. Wyobraź sobie, że przyszłaś na świat po to, aby twoje niepełnosprawne rodzeństwo miało opiekunkę.... Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Zew natury 😉 Ludzie niewiele się zastanawiają nad sensem płodzenia. Po prostu płodzą.

"po prostu" to jesteś ...ką, która ciągle wypisuje te same ...izmy. Ludzie płodza dzieci dla własnych korzysci, pomocy na starosć itd. Naturalny egoizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuhehehh

Autor tego wątku to ...a, który nie ma pojecia o tym, ze porażenie mózgowe nie wynika z genetycznych wad xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gosc napisał:

"po prostu" to jesteś ...ką, która ciągle wypisuje te same ...izmy. Ludzie płodza dzieci dla własnych korzysci, pomocy na starosć itd. Naturalny egoizm. 

Gdyby zainwestować taka kasę i czas, który przeznacza się na dzieci w coś bardziej pewnego, to iałoby się taką opiekę na strość, że mucha nie siada :-) A licząc na dzieci można się srodze przeliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość beuhehehh napisał:

Autor tego wątku to ...a, który nie ma pojecia o tym, ze porażenie mózgowe nie wynika z genetycznych wad xD 

A w którym miejscu autorwątku napisał, że to choroba genetyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eq2weqwe
12 minut temu, Gość Gość napisał:

A w którym miejscu autorwątku napisał, że to choroba genetyczna?

No nigdzie tak nei napisał, ale wynika to z logicznego rozumowania, bo jelsi tak nie myslał, to o co mu chodziło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eq2weqwe

poza tym, pisał, ze widocznie baby lubia cierpiec, co oznacza, ze myslał, ze kolejne dziecko bedzie chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość eq2weqwe napisał:

No nigdzie tak nei napisał, ale wynika to z logicznego rozumowania, bo jelsi tak nie myslał, to o co mu chodziło???

Może o tym, że przy braku kasy i konieczności opieki nad niepełnosprawnym dzieckiem może już nie być czasu i sił na bawienie niemowlaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdyby zainwestować taka kasę i czas, który przeznacza się na dzieci w coś bardziej pewnego, to iałoby się taką opiekę na strość, że mucha nie siada 🙂 A licząc na dzieci można się srodze przeliczyć.

Ale czemu Cię to tak rusza? Musisz się zajmować moimi dziećmi? Łożyć na nie kasę? Nawet 500+ z Twoich podatków mi nie dowalisz bo nie mieszkam w Polsce. A czy dzieci mnie na starość oleją bo tak im będzie wygodniej? Moja sprawa i mój problem. Ja nikogo do rozmnażania nie zmuszam ani za brak dzieci nie tępie, więc sama nie życzę sobie takiego podejścia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eq2weqwe

To pewnie nie wie nawet ze takie dzieci z porazeniem mózgowym chodza do szkoły? Biedny człowiek. 

Jak zbiera 1% podatku, to nic złego, mozna miec sporo pieniedzy i tez zbierac, nie ma zadnych wymogów dochodowych jesli o to chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość eq2weqwe napisał:

No nigdzie tak nei napisał, ale wynika to z logicznego rozumowania, bo jelsi tak nie myslał, to o co mu chodziło???

A skoro nie wiesz o co autorowi chodziło, to po co piszesz, że jest ...ą i zakładasz, że nie ma pojecia, że porażenie mózgowe to nie choroba genetyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale czemu Cię to tak rusza? Musisz się zajmować moimi dziećmi? Łożyć na nie kasę? Nawet 500+ z Twoich podatków mi nie dowalisz bo nie mieszkam w Polsce. A czy dzieci mnie na starość oleją bo tak im będzie wygodniej? Moja sprawa i mój problem. Ja nikogo do rozmnażania nie zmuszam ani za brak dzieci nie tępie, więc sama nie życzę sobie takiego podejścia 

Nie, w ogóle mnie to nie rusza. Mam totalnie w 4 literach czy ktoś się rozmnaża czy nie. Dlaczego sądzisz, że mnie to rusza? Piszę tylko co mysle? Nie mam prawa do własnego zdania bo ty sobie nie zyczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość eq2weqwe napisał:

No nigdzie tak nei napisał, ale wynika to z logicznego rozumowania, bo jelsi tak nie myslał, to o co mu chodziło???

Może o tym, że przy braku kasy i konieczności opieki nad niepełnosprawnym dzieckiem może już nie być czasu i sił na bawienie niemowlaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość beuhehehh napisał:

Autor tego wątku to ...a, który nie ma pojecia o tym, ze porażenie mózgowe nie wynika z genetycznych wad xD 

Dobrze wie, nie bój, babuchno. Raczej chodzi o to ze jak masz jedno zdrowe a jedno chore to mało ci orki nad tym drugim, bedziesz sie mnozyc bez opamietania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eq2weqwe
14 godzin temu, Gość gość napisał:

Dobrze wie, nie bój, babuchno. Raczej chodzi o to ze jak masz jedno zdrowe a jedno chore to mało ci orki nad tym drugim, bedziesz sie mnozyc bez opamietania?

Mnozenie bez opamietania to tzw wpadka, wiec nie jest zamierzona. Ja tez w ogóle nie rozumiem ludzi co sie mnozą bo nei trawię dzieci. ale jak ktos lubi, to mu pewnie tej orki niemało. Tak samo jak ja np. kupiłam dwa koty, ktos przychodzi i mówi, ze mam je wyrzucic bo podrapia ubranie, itp. Sąsiadka obok, wprowadzili sie, maja dosc ładny dom, wyremontowany, co roku rodzi dziecko, ma dwójke, i znów w  ciazy. Na pewno nie dla 500 plus bo na ten dom musieli wydac chyba z milion zł. Na co im to? Nei mam pojęcia, ale kazdy zyje jak lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×