Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem z nim prawie 9 miesiecy a ani razu nie pojawił się temat dzieci. Kiedy powinnmamu powiedzieć że mam dzieci.

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się czy to powinno miec znaczenie dla prawdziwego faceta? Umawiam się z nim od długiego czasu i na serio chce abyśmy azamieszkali razem. Do tego on ma duże mieszkanie, własnościowe, to są 3 pokoje. Dzieci na razie mieszkają u moich rodziców i tam się chowają. Najlepiej by było abym dopiero po ślubie bym je sprowadziła do nas aby je przysposobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co to będziesz pytać i sie tlumaczyc? Wezmiecie slub i sie wprowadza to zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prima aprilis był wczoraj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu

Już było, wymyśl coś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinzecja

prowokacja mało utalentowanej prowokatorki :)

powinnas uczyc się ode mnie. nakręciłam dziesiątki prowokacji, które zostały wziete za tematy na serio, niektore mialy po 18 stron odsłon i komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu
7 minut temu, Gość Polinzecja napisał:

prowokacja mało utalentowanej prowokatorki 🙂

powinnas uczyc się ode mnie. nakręciłam dziesiątki prowokacji, które zostały wziete za tematy na serio, niektore mialy po 18 stron odsłon i komentarzy

ale masz sie czym chwalic;D pewnie masz bardzo ubogie zycie towarzyskie i takimi tematami zaspakajasz potrzebe pogadania z ludzmi, a ze jestes mało ciekawa osoba to jedyne co ci zostaje to zmyslac historie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×