Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamatrojeczki

Czy istnieją jeszcze kobiety z włosami na nogach i nie wydepilowanymi brwiami?

Polecane posty

Gość Mamatrojeczki

Czy istnieją jeszcze naturalne kobiety? To znaczy bez wydepilowanych brwi i z zarośniętymi nogami? Ujawnijcie się :D Bo wokół mnie same "zrobione" panie, pewnie patrzą na mnie jak na zapuszczoną mamuśkę a ja nie wyobrażam sobie dłubać pincetką przy oku czy przejeżdżać ostrzem po nogach😁

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

10/10

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz co druga ma domalowane markerem od linijki brwi...okropna moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Moja sąsiadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem w 100% naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A po co golić nogi? Ja nie golę. Szkoda mi czasu i chęci. Potem one odrastają jeszcze silniejsze i mocniejsze i z mojego lasu i gąszczu zrobi się dolina Kongo czy inny las równikowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po co w zimie golic nogi? Pod spodniami nie widac, ale ja tez mam takie wloski na nogach ze widac tylko pod slonce. Pod pachami mi w ogole nie rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ja się gole cały rok nie wyobrażam sobie pokazać się mężowi w sexi haleczce z włosami pod pachami na nogach czy okolicach intymnych,ale to każdego sprawa indywidualna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
42 minuty temu, Gość Super Żona napisał:

Ja się gole cały rok nie wyobrażam sobie pokazać się mężowi w sexi haleczce z włosami pod pachami na nogach czy okolicach intymnych,ale to każdego sprawa indywidualna. 

Po 15 latach zwiazku chlop i tak najbardziej zadowolony jak pokazesz mu sie z micha zarcia :D reszta traci naznaczeniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samansara

Brwi się nie depiluje tylko reguluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
14 minut temu, Gość Gosciu napisał:

Po 15 latach zwiazku chlop i tak najbardziej zadowolony jak pokazesz mu sie z micha zarcia 😄 reszta traci naznaczeniu 

Może zmień faceta, jak to tylko micha intetesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

A po co golić nogi? Ja nie golę. Szkoda mi czasu i chęci. Potem one odrastają jeszcze silniejsze i mocniejsze i z mojego lasu i gąszczu zrobi się dolina Kongo czy inny las równikowy...

Fujj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy

Wczoraj pytalas o makijaż paznokcie i farbowanie włosów.. Dziś o włosy na nogach... Co tamten temat obyl się bez ekscesow to nowy trzeba założyć? A noz się gownoburze zrobi... Słabe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

:D

Istnieją - moja mama i babcia. Jedna ma 62 lata, druga 85. Nóg i pach to chyba nigdy nie goliły, ale też nie pamiętam, by kiedykolwiek miały tam mocny zarost. Z wydepilowanymi brwiami wyglądałyby dziwnie :)

A tak w ogóle to obecnie wyskubane brwi wcale nie są w modzie. Przeciwnie - wiele kobiet nosi grube. Jest taka turecka aktorka Neslihen Atagul, ona ma naturalne brwi i wygląda pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
4 godziny temu, Gość Gosciu napisał:

Po 15 latach zwiazku chlop i tak najbardziej zadowolony jak pokazesz mu sie z micha zarcia 😄 reszta traci naznaczeniu 

Chyba twój. 14 lat razem i wciąż jak zakochane gowniarze. Jak dbasz tak masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
5 godzin temu, Gość Super Żona napisał:

Ja się gole cały rok nie wyobrażam sobie pokazać się mężowi w sexi haleczce z włosami pod pachami na nogach czy okolicach intymnych,ale to każdego sprawa indywidualna. 

Mam tak samo. Ale też robię to dla siebie. Obrzydliwe są włosy pod pachami a z włosami na nogach źle bym się czuła.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Golę nogi cały rok, dla siebie. To standard, a pod prysznicem trwa chwilę. Polecam 5-ostrzowe maszynki Willkinsona lub Gilette Fusion, są bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Istnieją- ty autorko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja 🙂

Brwi nie reguluje,nie musze, mam ladne luki. Nog i pach nie gole, nie widze potrzeby, nie mam gaszczy,raczej 3 wlosy na krzyz..

Zreszta mam to  gleboko,nie podoba sie to sie nie patrz.Ja zyje zeby mi bylo ok, a nie by spelniac standarty innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdj

Wasi faceci też gola nogi? Dlaczego tylko od kobiet wymaga się pozbywa idą owłosienia z miejsc gdzie ono naturalnie rośnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×