Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła mama

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Gość Przyszła mama

Hej kochane staramy się o dzidziusia pilnuje tempki i wszystko jestem 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki, na pewno trafiłam w owulke i 3 dni po zaczęłam dużo psikac, do tego mam ochotę na owoce w musztardzie i zmienne nastroje, dużo wymiotuje. Robilam test i po nasilaniu pojawił się taki napis: przestań sobie wkręcać ciążę i zajmij się czymś pożytecznym, a jeśli żresz owoce z musztardą to nie dziw się, że rzygasz!

Jak myślicie, będę mieć bobo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host

Jesli podczas serduszkowania maz spuscil ci sie do bebikodziurki, to jest bardzo prawdopodobne, ze w twoim brzuszku zagoscila fasolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama

Tak serduszkowalismy w owulke i doszło do szczęśliwego finału tańca gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Jeśli starasz się o dziecko to zacznij wyznaczać sobie dni płodne, ja używam testu afrodyta. Jest tani i poręczny. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc. Mnie służy jako naturalna antykoncepcja, ale jeśli ty się starasz to wiedza na temat swoich dni płodnych może ci pomóc i skrócić czas oczekiwania na dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki to dlaczego po prostu nie zrobisz testu ciążowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×