Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

jaka duza jest blizna po cc i gdzie dokladnie jest umiejscowiona?

Polecane posty

Gość gosc

Zastanawiam sie nad cc. przyjaciolka pwoiedziala mi ze jej blizna po cc (miala 4 razy) jest malutka, doslownie 7-8cm dluga i cieniutka. Natomiast widzialam brzuch dziewczyny ktora miala cc lata temu i to bylo cos potwornego (cc w szpitalu panstwowym). Jak to zwykle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja ma jakieś 17 cm, z tym że wyciągano na raz dwoje dzieci (bliźniaki). Umiejscowiona jest sporo pod linią majtek, niewidoczna w stroju kąpielowym. Długa, ale dość cienka, równa i blada. Od porodu minęły 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Moja ma jakieś 17 cm, z tym że wyciągano na raz dwoje dzieci (bliźniaki). Umiejscowiona jest sporo pod linią majtek, niewidoczna w stroju kąpielowym. Długa, ale dość cienka, równa i blada. Od porodu minęły 4 lata.

A i to nie było cc na życzenie, a poród odbywał się w szpitalu państwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja na oko ma jakies 10 cm  jest pod linia majtek, nad wzgorkiem lonowym,  jest grubosci nitki,  jasna  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja dość świeża ma jakieś 13cm, niestety jest (wg mnie) mocno za wysoko po nad linią normalnych majtek (o bikini nawet nie mówię). Jakieś 4cm od pępka, bardzo mi się to nie podoba. Szczególnie, że cesarka była planowana, położne uspokajaly że będzie niziutko i kazali mi golić cały przód a rana jest sporo nad włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunia
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Moja dość świeża ma jakieś 13cm, niestety jest (wg mnie) mocno za wysoko po nad linią normalnych majtek (o bikini nawet nie mówię). Jakieś 4cm od pępka, bardzo mi się to nie podoba. Szczególnie, że cesarka była planowana, położne uspokajaly że będzie niziutko i kazali mi golić cały przód a rana jest sporo nad włosami

Oj to faktycznie wysoko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojej pod majtkami też nie widać jest cieniutka i może ma  z 10 cm po 2 cc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×