Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Karolina

Prosz臋 o pomoc, nie jasna beta hcg 馃槥

Polecane posty

Go艣膰 Karolina

Witam cykle mam 29 - 30 dniowe, ostatnia miesi膮czka 6.03, stosunek odby艂 si臋 21. 03 i 22.03 czyli 16 i 17 dc, w 27 dc 1.04 posz艂am na bete hcg poniewa偶 testy z apteki wychodzi艂y negatywne a mia艂am przepisany antybiotyk od lekarza rodzinnego, wynik bety聽18, 970 mlu/ml, 2.04 czyli 28 dc test z apteki wyszed艂 pozytywnie kreska testowa by艂a ja艣niejsze ale widoczna go艂ym okiem, popo艂udniu wybra艂am si臋 do ginekologa 偶eby skonsultowa膰 czy antybiotyk mo偶e zaszkodzi, nie by艂 wstanie na usg potwierdzi膰 ci膮偶y jednak uwa偶a 偶e szyjka i macica na to wskazuj膮, dzi艣 powtorzylam bete hcg wynik o 21... Chyba zwariuje do tego czasu... 馃槬 Rano powtorzylam test z apteki 2 pozytywne natomiast dalej kreska testowa ja艣niejsza od kontrolnej.聽

Na domiar z艂ego normy w moim laboratorium m贸wisz 偶e brak ci膮偶y to wynik < 5.0聽

Ale > 5.0 lub = 25 wskazane powt贸rzenie po min 48 h

1-10 tydzie艅 202 - 231 000

Mam metalik w g艂owie po tym swoim wyniku bety.... Prosz臋 o rad臋 jak to wy rozumiecie, martwi臋 si臋 bo to pierwszy cykl stara艅, pozdrawiam.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Jeszcze raz jaki by艂 pierwszy wynik bety a jaki po dw贸ch dniach,dok艂adnie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lila

Jeste艣 w ci膮偶y.po tak lata膰 na bet臋 jaki sens.testy 3 pozytywne.kreska blada bo jeszcze wczesna ci膮偶a.poczekaj jeszcze troch臋 za 3 tygodnie na usg powinno by膰 serduszko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolina

Beta hcg w 27 dc18.970 przy cyklach 29-30dniowych, dzi艣 powtorzylam bete hcg wynik wieczorem...聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Wynik poni偶ej 5ciu to brak ci膮偶y a Ty masz ponad 18000.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolina

Ja mam nieca艂e 19 bo dok艂adnie 18kropka 970,pani z laboratorium powiedzia艂 mi 偶e niska jest dlatego si臋 martwi臋...聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Mo偶e owulacja by艂a p贸藕niej i ci膮偶a jest m艂odsza. Jak b臋dzie dobry przyrost dzi艣, to wstrzymalalbym si臋 z zamartwianiem.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

Jest ci膮偶a, ja mia艂em bet臋 -聽 7 w dniu spodziewanej miesi膮czki, a 6 dni p贸藕niej 62 i mam zdrowa c贸rk臋. Wi臋c na 100 % jest ci膮偶a przy becie 18, a dzisiejszy wynik jak b臋dzie oko艂o 40 to wszystko ok.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

mia艂am

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolina

Dzi臋kuj臋 za wsparcie, wieczorem dam zna膰 jak wysz艂a beta, zastanawiam si臋 kiedy m臋偶owi powiedzie膰 偶eby nie by艂o rozczarowania gdyby jednak by艂o co艣 nie tak...聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Domi

A ja wcale nie sugerowalabym si臋 wynikiem tzn. Ewidentnie jeste艣 w ci膮偶y ale jak ona Ci b臋dzie ros艂a to kwestia indywidualna,mi w pewnym momencie gdy powinna rosn膮膰 zacz臋艂a spada膰 i w laboratorium powiedzia艂y 偶e poronie, mo偶esz wyobrazi膰 sobie co czu艂am tym bardziej 偶e poprzednia ci膮偶a obumar艂a, wyla艂am tysi膮ce 艂ez a tu okazuje si臋 偶e wszystko z ci膮偶a ok ,a beta co艣 biednie 2 razy wskaza艂a. Dzi艣 syn ma 3 lata, jest zdrowy. Ja w kolejnej ci膮偶y 34 tydzie艅 i nawet raz nie robi艂am bety bo nie chcia艂am stresu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolina

Do mojej poprzedniczki Czasem si臋 zastanawiam czy panie w laboratorium specjalnie nie sugeruja 偶e co艣 mo偶e by膰 nie tak z wynikami 偶e za niskie itp 偶eby nas nie naci膮gn膮膰 na kolejne badania...聽

Zastanawiam si臋 tylko dlaczego w tym laboratorium takie normy dziwne nie ma jednoznacznie zaprzeczenie ci膮偶y jak i jej potwierdzenia....聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Jest jasne, poni偶ej 5 nie ma ci膮偶y. Wsz臋dzie tak jest.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aza

Beta potwierdzi艂a ci膮偶臋. Wczesna ci膮偶a ale jest.

No i fakt 偶e brak ci膮偶y to wynik poni偶ej 5.

Sugestia powt贸rki mo偶e wynika膰 z faktu i偶 tak wczesna ci膮偶a r贸偶nie si臋 rozwija a 偶e p贸ki co na usg i tak nie wida膰 nic to lepiej powt贸rzy膰 dla pewno艣ci bet臋 bo najwa偶niejszy jest przyrost bety a nie jednorazowy wynik.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolina

Czekam do wieczora na wynik drugiej bety i dam zna膰, jak my艣licie kiedy m臋偶owi powiedzie膰 o ci膮偶y? 馃檪

呕eby ju偶 by艂a pewna w 100%

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Serio pytasz si臋 obcych kiedy m臋偶owi powiedzie膰? Przecie偶 w ci膮偶y jeste艣 a czy b臋dzie wszystko ok, to nie masz gwarancji przez ca艂e 9 miesi臋cy.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolina

Pytam jak to u was wygl膮da艂o, to pierwszy cykl stara艅 wi臋c nie chc臋 偶eby by艂 rozczarowany jak za tydzie艅 by艂oby co艣 nie tak wystarczy 偶e ja si臋 ju偶 denerwuje聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰 ccc

Ile Ty masz lat autorko? 15? Dzi艣 mo偶e by膰 wszytko dobrze a za tydzie艅, miesi膮c czy p贸艂 roku by膰 ju偶 藕le. Nie zamierzasz mu m贸wi膰 do ko艅ca ci膮偶y w zwi膮zku z tym? P. S. Ja powiedzia艂am po pozytywnym te艣cie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolina

26 jak cie to tak interesuje 馃槈

U mnie dzi艣 jest 29 dc a du偶o si臋 naczytalam o ciazach biochemicznych st膮d moje pytanie czy warto tak wcze艣nie m贸wi膰 czy poczeka膰 tydzie艅 dwa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Bo偶e, to m膮偶 a nie kole偶anka. Jap powedzialam od razu.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolina

Hej dziewczyny beta hcg po 48h z 18.97 wzros艂a na 70.39 wi臋c chyba nie ma si臋 co martwi膰 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

A masz bli藕niaki w rodzinie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolina

Hmm nie kojarz臋 a czy to za du偶y przyrost?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolina

Czy ten wzrost jest prawid艂owy to a偶 269%

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aza

Wpisz sobie kalkulator beta hcg i sprawd藕. Chcia艂am doda膰 linka ale nie przepuszcza. W ka偶dym razie wychodzi w normie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolina

No to super bo w laboratorium zn贸w m贸wili 偶e przyrost powinien wynosi膰 66% oko艂o聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sisi87

Pierwszy cykl stara艅 to jeszcze nie tragedia, jak si臋 nie uda. Nie mniej jednak je艣li kolejne r贸wnie偶 b臋d膮 stracone to ja osobi艣cie polecam Ci komputer cyklu myway do monitorowania dni p艂odnych. Ja podczas stara艅 korzysta艂am z niego i uda艂o si臋 po 4 cyklach 艣ledzenia jajeczkowania. Dzi艣 po ci膮偶ach nie wr贸ci艂am do tabletek i u偶ywam go jako naturaln膮 antykoncepcj臋 艂膮cznie z prezerwatyw膮. A komputer kupi艂am na stronie naturalnaplodnosc.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolina

A czy wynik 70,39 beta hcg w dniu kiedy powinnam dosta膰 miesiaczki jest dobry?聽

Bo normy laboratorium w kt贸rym przeprowadzam badania pokazuje

1-10 tydzie艅 202 - 231 000

Powt贸rz臋 bete ostatni raz w poniedzia艂ek a potem niech si臋 dzieje co chce bo my艣l膮c ci膮gle o tym mo偶na oszalec... 馃檮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aza
2 godziny temu, Go艣膰 Karolina napisa艂:

No to super bo w laboratorium zn贸w m贸wili 偶e przyrost powinien wynosi膰 66% oko艂o聽

To jest minimum jakie powinno by膰.

17 minut temu, Go艣膰 Karolina napisa艂:

A czy wynik 70,39 beta hcg w dniu kiedy powinnam dosta膰 miesiaczki jest dobry?聽

Normy dla tc od ostatniej miesi膮czki

Tydzie艅 ci膮偶y聽 聽 Poziom beta HCG

3. - 4.聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽9-130 mlU/ml

4 .- 5.聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 75-2600 mlU/ml

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolina

1 godzin臋 temu, Go艣膰 aza napisa艂:

To jest minimum jakie powinno by膰.

Normy dla tc od ostatniej miesi膮czki

Tydzie艅 ci膮偶y聽 聽 Poziom beta HCG

3. - 4.聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽9-130 mlU/ml

4 .- 5.聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 75-2600 mlU/ml

Tylko czemu moje laboratorium ma normy聽1-10 tydzie艅锘匡豢聽202 - 231 000, bardzo to og贸lne i nie jasne...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×