Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina

Proszę o pomoc, nie jasna beta hcg 😞

Polecane posty

Gość Karolina

Witam cykle mam 29 - 30 dniowe, ostatnia miesiączka 6.03, stosunek odbył się 21. 03 i 22.03 czyli 16 i 17 dc, w 27 dc 1.04 poszłam na bete hcg ponieważ testy z apteki wychodziły negatywne a miałam przepisany antybiotyk od lekarza rodzinnego, wynik bety 18, 970 mlu/ml, 2.04 czyli 28 dc test z apteki wyszedł pozytywnie kreska testowa była jaśniejsze ale widoczna gołym okiem, popołudniu wybrałam się do ginekologa żeby skonsultować czy antybiotyk może zaszkodzi, nie był wstanie na usg potwierdzić ciąży jednak uważa że szyjka i macica na to wskazują, dziś powtorzylam bete hcg wynik o 21... Chyba zwariuje do tego czasu... 😥 Rano powtorzylam test z apteki 2 pozytywne natomiast dalej kreska testowa jaśniejsza od kontrolnej. 

Na domiar złego normy w moim laboratorium mówisz że brak ciąży to wynik < 5.0 

Ale > 5.0 lub = 25 wskazane powtórzenie po min 48 h

1-10 tydzień 202 - 231 000

Mam metalik w głowie po tym swoim wyniku bety.... Proszę o radę jak to wy rozumiecie, martwię się bo to pierwszy cykl starań, pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeszcze raz jaki był pierwszy wynik bety a jaki po dwóch dniach,dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Jesteś w ciąży.po tak latać na betę jaki sens.testy 3 pozytywne.kreska blada bo jeszcze wczesna ciąża.poczekaj jeszcze trochę za 3 tygodnie na usg powinno być serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Beta hcg w 27 dc18.970 przy cyklach 29-30dniowych, dziś powtorzylam bete hcg wynik wieczorem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Wynik poniżej 5ciu to brak ciąży a Ty masz ponad 18000. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja mam niecałe 19 bo dokładnie 18kropka 970,pani z laboratorium powiedział mi że niska jest dlatego się martwię... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może owulacja była później i ciąża jest młodsza. Jak będzie dobry przyrost dziś, to wstrzymalalbym się z zamartwianiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jest ciąża, ja miałem betę -  7 w dniu spodziewanej miesiączki, a 6 dni później 62 i mam zdrowa córkę. Więc na 100 % jest ciąża przy becie 18, a dzisiejszy wynik jak będzie około 40 to wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Dziękuję za wsparcie, wieczorem dam znać jak wyszła beta, zastanawiam się kiedy mężowi powiedzieć żeby nie było rozczarowania gdyby jednak było coś nie tak... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

A ja wcale nie sugerowalabym się wynikiem tzn. Ewidentnie jesteś w ciąży ale jak ona Ci będzie rosła to kwestia indywidualna,mi w pewnym momencie gdy powinna rosnąć zaczęła spadać i w laboratorium powiedziały że poronie, możesz wyobrazić sobie co czułam tym bardziej że poprzednia ciąża obumarła, wylałam tysiące łez a tu okazuje się że wszystko z ciąża ok ,a beta coś biednie 2 razy wskazała. Dziś syn ma 3 lata, jest zdrowy. Ja w kolejnej ciąży 34 tydzień i nawet raz nie robiłam bety bo nie chciałam stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Do mojej poprzedniczki Czasem się zastanawiam czy panie w laboratorium specjalnie nie sugeruja że coś może być nie tak z wynikami że za niskie itp żeby nas nie naciągnąć na kolejne badania... 

Zastanawiam się tylko dlaczego w tym laboratorium takie normy dziwne nie ma jednoznacznie zaprzeczenie ciąży jak i jej potwierdzenia.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest jasne, poniżej 5 nie ma ciąży. Wszędzie tak jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

Beta potwierdziła ciążę. Wczesna ciąża ale jest.

No i fakt że brak ciąży to wynik poniżej 5.

Sugestia powtórki może wynikać z faktu iż tak wczesna ciąża różnie się rozwija a że póki co na usg i tak nie widać nic to lepiej powtórzyć dla pewności betę bo najważniejszy jest przyrost bety a nie jednorazowy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Czekam do wieczora na wynik drugiej bety i dam znać, jak myślicie kiedy mężowi powiedzieć o ciąży? 🙂

Żeby już była pewna w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Serio pytasz się obcych kiedy mężowi powiedzieć? Przecież w ciąży jesteś a czy będzie wszystko ok, to nie masz gwarancji przez całe 9 miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Pytam jak to u was wyglądało, to pierwszy cykl starań więc nie chcę żeby był rozczarowany jak za tydzień byłoby coś nie tak wystarczy że ja się już denerwuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ccc

Ile Ty masz lat autorko? 15? Dziś może być wszytko dobrze a za tydzień, miesiąc czy pół roku być już źle. Nie zamierzasz mu mówić do końca ciąży w związku z tym? P. S. Ja powiedziałam po pozytywnym teście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

26 jak cie to tak interesuje 😉

U mnie dziś jest 29 dc a dużo się naczytalam o ciazach biochemicznych stąd moje pytanie czy warto tak wcześnie mówić czy poczekać tydzień dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boże, to mąż a nie koleżanka. Jap powedzialam od razu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Hej dziewczyny beta hcg po 48h z 18.97 wzrosła na 70.39 więc chyba nie ma się co martwić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A masz bliźniaki w rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Hmm nie kojarzę a czy to za duży przyrost? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Czy ten wzrost jest prawidłowy to aż 269%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

Wpisz sobie kalkulator beta hcg i sprawdź. Chciałam dodać linka ale nie przepuszcza. W każdym razie wychodzi w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

No to super bo w laboratorium znów mówili że przyrost powinien wynosić 66% około 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi87

Pierwszy cykl starań to jeszcze nie tragedia, jak się nie uda. Nie mniej jednak jeśli kolejne również będą stracone to ja osobiście polecam Ci komputer cyklu myway do monitorowania dni płodnych. Ja podczas starań korzystałam z niego i udało się po 4 cyklach śledzenia jajeczkowania. Dziś po ciążach nie wróciłam do tabletek i używam go jako naturalną antykoncepcję łącznie z prezerwatywą. A komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

A czy wynik 70,39 beta hcg w dniu kiedy powinnam dostać miesiaczki jest dobry? 

Bo normy laboratorium w którym przeprowadzam badania pokazuje

1-10 tydzień 202 - 231 000

Powtórzę bete ostatni raz w poniedziałek a potem niech się dzieje co chce bo myśląc ciągle o tym można oszalec... 🙄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza
2 godziny temu, Gość Karolina napisał:

No to super bo w laboratorium znów mówili że przyrost powinien wynosić 66% około 

To jest minimum jakie powinno być.

17 minut temu, Gość Karolina napisał:

A czy wynik 70,39 beta hcg w dniu kiedy powinnam dostać miesiaczki jest dobry? 

Normy dla tc od ostatniej miesiączki

Tydzień ciąży    Poziom beta HCG

3. - 4.                   9-130 mlU/ml

4 .- 5.                  75-2600 mlU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

 

1 godzinę temu, Gość aza napisał:

To jest minimum jakie powinno być.

Normy dla tc od ostatniej miesiączki

Tydzień ciąży    Poziom beta HCG

3. - 4.                   9-130 mlU/ml

4 .- 5.                  75-2600 mlU/ml

Tylko czemu moje laboratorium ma normy 1-10 tydzień 202 - 231 000, bardzo to ogólne i nie jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×