Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojonamama

3 tyg po cc piecze mnie rana i jest zdretwiala czy to normalne?

Polecane posty

Gość zaniepokojonamama

3 tyg temu mialam cc, ogolnie czuje sie dobrze, ale od 2 dni piecze mnie rana bardziej z lewej strony. Miejsce rany jest zdretwiale i brzuch nad rana tez. Wczesniej mnie tak nie piekło.  Rana jest różowa, nie krwawi, nie ropieje

czy to normalne?? wizyta u gina dopiero za 4 tyg 😞 a ja juz schizuje, bo wczesniej nie czulam tego co teraz 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rana może być zdretwiala nawet przez pół roku jak nie dalej , też się tym denerwowalam ale pamiętam że bardzo długo miałam to miejsce takie nieswoje.   może coś tam się w środku goi dlatego swedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi.

Brak czucia w okolicach blizny jest następstwwm przecięcia nerwów.one długo się zrastają.u mnie jalo tako czucie powróciło po roku chociaż nie jest idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonamama

Ze twe pachi spocone, oddech świeży, śledziowy, oddam ci knura swego, kocham Ci, kocham Ci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonamama

 dziekuje za odpowiedzi, zastanawia mnie jednak to zdretwienie i tkliwosc brzucha nad rana, czy to jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zdrerwienie jest normalne. Ja nie miałam czucia w miejscu cięcia ponad pół roku. Czucie wrócilo, ale lekarz mi mówił, że są kobiety, którym czucie nie wraca albo wraca w ograniczonym stopniu. 

Ciągnąć rana może czy piec to nie wiem. Na pewno niech lekarz obejrzy ranę. Moja znajoma miala ranę po cięciu zakazona gronkowcem i musiała wrócić do szpitala, ale jej się mazała ta rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonamama

dziekuje za odpowiedzi, zastanawia mnie jednak to zdretwienie i tkliwosc brzucha nad rana, czy to jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam to samo tez 3 tyg tylko piecze z prawej strony 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryf
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Zdrerwienie jest normalne. Ja nie miałam czucia w miejscu cięcia ponad pół roku. Czucie wrócilo, ale lekarz mi mówił, że są kobiety, którym czucie nie wraca albo wraca w ograniczonym stopniu. 

Ciągnąć rana może czy piec to nie wiem. Na pewno niech lekarz obejrzy ranę. Moja znajoma miala ranę po cięciu zakazona gronkowcem i musiała wrócić do szpitala, ale jej się mazała ta rana

Dałaś mi nadzieję, że może czucie wróci bo lekarz mi powiedział że jak w ciągu 4 miesięcy nie wróciło to już nie wróci. Nie mam czucia na środku brzucha centralnie nad raną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dretwienie jest normalne. Potem wraca czucie w tym miejscu. Przykladaj sobie wode z soda, mi pomoglo jak mi sie rana zaczerwienila. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaść

Zdrętwienie minęło u mnie po około 6 m-cach. Ja dodatkowo miałam mega tkliwość brzucha ( bolało mnie nawet jak koszulka dotykała skury) przeszło po 4 m-cach i to też było normalne bo przecież nerwy naruszone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×